Mijn huisarts is de beste!

Ere wie ere toekomt. Mijn huisarts is de beste! Ik kon m wel zoenen vandaag.
Ik kon dus vanmiddag als laatst op t spreekuur nog even komen. Ik vroeg of hij voor mij een verwijs brief kon schrijven voor wolvega. Voor een second opinion...hij wilde wel weten waarom. Ik het hele verhaal gedaan over het ziekenhuis, en dat ze waarschijnlijk niet wilde helpen, het TSH verhaal waardoor ik nu eerst naar de internist moet. De bloedwaardes etc. Hij snapte dat ik niet kan en wil wachten. Prikbriefje was geen enkel probleem. Hij gaat zelf de waardes bekijken als ze terug komen en als ze afwijkend zijn, dan gaat hij persoonlijk achter de internist aan in het ziekenhuis, maar wel een andere dan waar ik nu naar toe moet, want dat is niet de schildklier specialist. Hij begreep ook niet dat er nog nooit eerder naar mijn waardes was gekeken. Volgens hem hoort dat standaard bij het onderzoek. Hij vroeg wanneer de OFO afgerond werd. Ik zei dus dinsdag. Hij zei, nou dan wachten we dat nog even af en als je dan een secondopinion of een verwijsbriefje moet hebben moet je dan maar even voor bellen.

Hij was plaatsvervangend boos voor mij. Wat ben ik blij met hem, hij luistert en hij snapt t gewoon. Ik heb nog een echte medestrijder gevonden. Wat geeft me dat een kracht en energie.

Echt mijn dag kan niet meer stuk.

459 x gelezen, 0

reacties (0)


  • m84

    Super!

  • LadyW

    Mooi!

  • weppie

  • daanna

    Fijn is dat he!....iemand met iq die er ook nog wat mee doet!
    Mooi om te lezen dat jij weer de stof van jou knietjes klopt en gaat lopen!!!
    Ben trots op jou hoor

  • happy-mommy

    Ik las op interner dat t gebruik van kelp zowel een traagwerkende schildklier als een te langzaamwerkende weer optimalizeerd!ik denk dat ik door jouw verhaal ook maar even naar de huisarts ga!5 jr geleden voor t laast mijn schildklier laten testen toen was hij al vrij langzaam maar wist niet dat je daarom niet zwanger kon worden,wie wee help je anderen nu ook info aan t licht te krijgen

  • NNLC

    Super toch!! Zo horen artsen te zijn!

  • nanette

  • Dien

    Hulde! Wat fijn om zo'n fijne HA te hebben!

  • keesjes76

    Wat? Hoort dat bij het OFO? Volgens mij is dat bij mij helemaal niet bekeken!!! Weet je het zeker? Wantvdan ga ik dinsdag even klagen!