Moet ik nog meer zeggen? Gisteren hebben de eerste verkenners zich bij de poort gemeld en vanochten was de strijd definitief gestreden. We gaan door naar de volgende ronde. Ronde 4. Ik ben natuurlijk wel teleurgesteld, maar de witte testen van de afgelopen dagen hadden mij al voorbereid op een telleurstellend einde van deze ronde.
Het goede nieuws is dat de ronde ondanks mij verlate ei toch nog korter was dan ik had verwacht. Namelijk 33, ik had m 35 geschat op basis van ei. Mijn luteale fase was ineens 12 dagen in plaats van 14, ik snap nu helemaal niets meer van mijn lijf, maar ben vastbesloten om m weer in het gareel te krijgen.
Het enige wat de afgelopen rondes wezenlijk verschillend is met de eerste 3 cycli is het feit dat ik weer aan het werk ben gegaan, sinds dien heb ik geen tijd meer gehad om te sporten. Het zal toch niet so simpel zijn? Ik heb daarom besloten dat ik vanaf deze week week voorzichtig aan gaan hardlopen en wat meer fietsen. Misschien heeft het wel helemaal niet mee te maken, maar dit is toch echt wel een voorbeeld van baat het niet dan schaadt het niet. IK ga de ipod weer uitde kast pakeen en les 15 van evy opzoeken.
UIteraard gaan we deze ronde volop met de preseed weer in de weer en ga ik de aandelen kruidvat nog verder laten stijdgen door de zoveelste ovulatie testjes en zs testen te halen.
Want jullie hebben toch wel gehoord dat 4 het nieuwe scheepsrecht is.........
reacties (0)