Hoi allemaal, ik heb een foto van t kamertje erop gezet. Eigenlijk is t een hoek van onze kamer, aangezien er maar 1 geschikte slaapkamer is. Maar ik vind t prachtig! Nu alleen nog iets bedenken voor het verschonen.
Bij onze slaapkamer hebben we 2 ramen tegen over elkaar. We hebben zelf van alles opgemeten, maar kwamen er niet uit zonder dat de kleine bij een raam kwam te liggen. Wat is t dan fijn als er iemand open-minded komt kijken! Dus zwager en schoonzus hebben onze nieuwe opstelling bedacht. Was ff werken...alle kasten leeg, gelijk alles schoongemaakt, alles de trap af getild, ledikantje en ons bed passen en meten, andere meubels weer de trap optillen.... Maar het resultaat mag er zijn.
Nu dus tijd voor het verbouwgedeelte. We gaan vandaag naar slaapkamer 2. Deze zit in de dijk en de muren zijn gescheurd. Dat houdt in dat t regenwater zo naar binnen loopt en er nu zwammen groeien. Dus vandaag gaan we alles in dozen doen en zaterdag worden de voorzetwanden eruit gehaald. Daarna moeten we de boel laten restaureren en impregneren. De muur is uit 1880 en bestaat uit Ijsselsteen en is op een bijzondere (zeg maar kunstzinnige) manier gevoegd. Dit moet dus hersteld worden. Heel mooi, maar ik hoop dat de offerte wel binnen het door ons gespaarde bedrag valt. Hypotheek verhogen vinden wij namelijk nu geen optie. Offerte 1 was 7000 euro....dus das nog ff flink sparen. Je begrijpt dat ik blij ben dat die kleine een plek heeft bij ons! Dan sparen wij door voor een eigen slaapkamer!
reacties (0)