3 weken een 22 maanden oud

Oei, al weer een tijdje niets geschreven...Geen nieuws is goed nieuws zeg ik dan maar! Het gaat prima met ons. Vind het nog steeds wel lastig om in m'n eentje beide kinderen 's ochtends op tijd beneden te krijgen, maar ik word al steeds sneller :). Gelukkig is E.vi heel erg makkelijk, ze wacht gewoon tot ik haar uit bed haal en zal niet gaan huilen. Ze is nog steeds heel lief voor L.uuk, als ze naar bed gaat noemt ze iedereen op die gaat slapen volgens haar. 'Nijntje slapen, Elmo slapen, Toto slapen, Opa, slapen, Bert slapen, Ernie slapen , Juuk (= L.uuk) slapen, papa slapen' ...ga zo maar door. Je merkt dat L.uuk er ook volgens haar er al helemaal bij hoort! 


L.uuk heeft nog niet echt een ritme, ik voed gewoon op verzoek. 's Nachts is dat wel eens lastig ,want het lijkt er op dat hij aan het clusteren is. Minder dan 3 uur zit er tussen als hij zich weer huilend meld, maar hij drink niet echt lang en valt al snel in slaap waardoor hij blijft 'sabbelen'. We hebben nu 2 nachten gehad waarbij hij er meer dan 3 uur tussen liet, wat een feest was dat! Hopelijk volgen er nog meer. Hij heeft nu ook nog wel vaak last van krampjes, blijft boeren en scheten laten en z'n buik borrelt, de infacol lijkt nog niet echt heel erg te helpen. 

E.vi heeft nu haar woordenschat enorm uitgebreid, ze maakt nu ook korte zinnen en brabbelt er op los. Een lijstje is al niet meer te maken, want het lijkt wel alsof ze elke dag meer kan. Tellen tot 10 (als ze zin heeft), kleuren van de potloden opnoemen, alles benoemen onderweg en duidelijk maken wat ze wil en bedoelt. ' Mama, Evi niet ei. Mama, Evi stout!' ( ze mag geen chocolade eitjes pakken uit het schaaltje op tafel en heeft hiervoor al meerdere keren in de hoek moeten staan). 


Ik hoor nu iemand naast me in de box ontwaken, ga maar eens wat nuttigs doen! 


Fijne Koningsdag nog allemaal! 

476 x gelezen, 0

reacties (0)


  • mamaVs.enna

    Fijn dat het zo goed gaat! Lekker genieten meis!

  • panna

    Wat heerlijk dat het zo goed gaat met de kindjes! Wel druk, he!
    Ontzettend herkenbaar wat Evi doet, bij onze meid is iedereen thuis en die noemt ze op voor ze gaat slapen.
    Wat zielig van de darmkrampjes! Wij hebben ook cinababy geprobeerd bij onze dochter, met infacol ging zij ook harde scheten en boeren laten. Uiteindelijk hielp alleen de osteopaat ... Suc6, hoop dat het snel overgaat!

  • Petite-

    Ahh leuk! Fijn dat het zo goed gaat

  • JJ1984

    Fijn dat de kindjes het allebei zo goed doen!! Dat opnoemen wie er nog meer gaan slapen hoort er hier ook helemaal bij! Meestal beperkt 't zich tot mij, hubby en de baby. Vandaag is er een vriend van ons en die ging volgens Ylian ook slapen, haha!

  • lispeltuut

    Wat leuk dat E.vi ook iedereen opnoemt, Aagje doet dat ook. Sien slaap doen, mama ook slaap doen, poppie ook slaap doen, poes ook slaap doen en ook haar vriendje uit de straat wordt erbij betrokken.
    Ik heb inderdaad ook eens een lijstje bijgehouden van de woordjes die ze kan, maar zoals jij al zegt komt er elke dag wel wat bij. Superknap dat ze al kan tellen, zeg! Aagje lukt dat echt nog niet. Die telt 1, 2, 3, 6, 9, 10 .