20 weken echo!

20 weken echo!

Afgelopen vrijdag hebben we de 20 weken echo gehad. Wat een voorbeeldig kind. (of wij weten met poging drie hoe we het kind moeten sturen hihi) We waren binnen een kwartier klaar.

Als eerste het ruggetje. Een mooie ruggenwervel en een afgesloten huidje erboven.
Als tweede het hoofdje, hersentjes, gezichtje… Allemaal goed!
De kleine ging toen even verliggen en gaf ons een perfect zicht op zijn hartje. De 4 kamers waren goed te zien, de doorstroming was perfect en ook het kloppen was mooi regelmatig.
Even verschuiven om de onderkant van de voetjes te bekijken, de beentjes en dan natuurlijk het geslacht….

We krijgen een tweede zoon! Zo bijzonder!

Het worden dus de twee crossfietsjes door de straat! Dena zal het enige meisje blijven en ergens vind ik dat ook wel leuk. Zij was onze verrassing. Ik had bij haar zwangerschap vast de overtuiging een jongen te krijgen. Meisjes krijgen leek me geen optie, aangezien ik ook geen meisje meisje ben… We waren dus flink verrast met de 20 weken echo. Ik ben volgens mij nog steeds geen meisjesmoeder, maar Dena is wel mijn kleine prinsesje.

Een tweede stoere knul erbij… Nu moeten we de naam gaan verzinnen
Pff… moeilijk! Maar we komen er vast wel weer uit. Het kamertje kunnen we gaan aanpakken, de spullen op zolder kunnen worden uitgezocht.
De meisjesspullen gaan weg en de jongensspullen zoeken we uit.
Mick gaat een eigen kamer krijgen op zolder. Een grote jongens kamer!

Ik heb er zin in!

De zwangerschap zelf gaat goed. Helaas zijn mijn bekken wel weer flink roet in het eten aan het gooien, maar dat wist ik van te voren. Ik heb de bekkenband weer van zolder gehaald en dit weekend ook echt weer voor het eerst gedragen. Kalm aan is het motto!
Vanmorgen een bezoekje gebracht aan mijn vriend de weegschaal en die liet me een prettige verrassing zien. Ik was sinds mijn positieve test 5,3 kilo aangekomen. (Al in de eerste 8 weken)  Vanmorgen was ik echter 2,3 kilo afgevallen?? Geen idee hoe het kan, maar mij hoor je niet klagen!

Mijn buik is, zoals ik al had voorspeld, niet veel verder gegroeid. Ik groei in het begin heel hard en verander daarna bijna alleen van vorm. 

 IMG_0535_zpsc7be66d7.jpg

De kleine is nu al ruim 24cm lang en had vooral erg lange benen.
Ach, een man mag ook een beetje groter zijn toch?

482 x gelezen, 0

reacties (0)


  • GiesM772e

  • mam26

    Wat bijzonder weer meis!!! Wat ontzettend fijn dat alles er goed uitzag op de echo!!
    Geniet er van!! En hopelijk niet te veel last van je bi...
    Weet nog goed dat we in het forum van het zwangerschap zoveel gemeen hadden met de bi...
    Sterkte daarmee!!!!

  • kek

    wauwie, wat fantastisch!

  • mamavaniris

    meid wat leuk een zoon erbij.
    en erg fijn dat alles lijkt te zijn.
    xxxxxxxxxxxx

  • ive

    Wat leuk!! Een zoon erbij.. Fijn dat alles goed lijkt, prachtig om te lezen.. Geniet er van xxx

  • ive

    Wat leuk!! Een zoon erbij.. Fijn dat alles goed lijkt, prachtig om te lezen.. Geniet er van xxx

  • mama-c

    Gefeliciteerd met de goede echo! En wat leuk, nog een stoere jongen erbij! Geniet er lekker van en mooi buikjehoor!

  • Miepie

    Heerlijk om te lezen Puckestein!! Enne, mooie buik hoor! Had graag naast je gestaan! XX
    Ps. Je moet toch echt je leeftijd een keer veranderen in je profiel hoor ;-))

  • Mijn Wondertjes

    Leuk een zoontje dan kunnen ze lekker stoeien

  • liessietje

    Super leuk! En heel fijn dat alles er goed uit zag! :))

  • linda en zoey

    gefeliciteerd kei leuk een zoon x

  • Con1984

    Gefeliciteerd! Een zoon wat leuk! mooi buikje ook meid!

  • ptjep

    gefeliciteerd! en leuk om te lezen

  • l.u.c.a.2

    Super leuk blog, super mooie foto's en helemaal Super dat de echo goed was!!!
    En super leuk nieuws dat Dena en Mick er nog een broertje bij krijgen!! Twee kereltjes die de buurt onveilig gaan maken... Echt leuk.

  • mama van T en F

    Super! En wat gaat het toch snel! Geniet er van, het zijn allemaal laatste keren

    Ik zelf vind het soms echt moeilijk dat het echt de laatste zal zijn haha!

  • 81lies

    geweldig! en je ziet er goed uit!

  • klaver-4

    wat een mooie echo plaatjes en mooie buik heb je zeg!! En een 2e zoon! Wat leuk! Past ook wel bij de tractor :) En die 2e jongensnaam zal vast goed komen!! Lekker gaan en blijven genieten!!

  • mtv

    Super fijn dat alles goed was op de 20 weken echo! En een 2de knul erbij ... super leuk! Gefeliciteerd meid!