Mick 7 maanden

De 7 maanden staan inmiddels op de teller. Weer een maand voorbij gevlogen. De sneeuw is gesmolten de temperatuur stijgt langzaam weer naar boven en voor we het weten zal het jaar voorbij zijn en vieren we jouw eerste verjaardag.
Daar gaan we vandaag nog niet aan denken….

Je kunt inmiddels behoorlijk in de kinderstoel zitten. Zij het met een beetje hulp van de speeldeken. Mama moet nog steeds een verkleiner voor in de Ikea stoel kopen. De trip trap is voorlopig nog geen optie.

Qua groentehapje hebben we opnieuw een fijnproever gemaakt. Net als Dena weiger jij potjes voeding te eten maar “vreet” je zelfgemaakte groentehapjes. Mama was al van plan om een echte keukenmachine aan te schaffen (zodra jij fatsoenlijk een potje leeg zou eten), maar het blijkt dat ik daar nog sneller aan kom dan verwacht. Vers spul is ook veel lekkerder.

Ook deze maand hebben we een uitstapje naar het bos gemaakt. In de draagdoek kun jij zo heerlijk om je heenkijken en het geeft mama een hoop bewegingsvrijheid om ook een keer Dena bij een boomstronk te helpen.

Dena is nog steeds verreweg je meest favoriete speelgoed. Iedereen kan een lach van je krijgen en alles vind je goed, maar als Dena met je komt spelen begin je echt te stralen. Je hele gezicht licht dan op. Zo leuk om te zien.
Dena is ook oprecht bezorgt om je. Regelmatig komt ze checken of je wel helemaal lekker ligt, je speentje nog hebt en o wee, als ik je toch even negeer als je aan het mopperen bent. Hihi

Inmiddels heb je ook de grond en het speelkleed helemaal ontdekt. Wat een ruimte! Het betekent wel dat we Duke weer moeten helpen denken aan de “niet op de speelmat” regel. Hij was het na 2 jaar toch even vergeten en wilde het liefste naast je komen liggen. Maar ook dit keer geldt. Jij mag niet op zijn mat en hij mag niet op de jouwe.

Je probeert ook echt al een beetje te kruipen. Niet dat je al ver vooruit komt, maar de wil is er en langzaamaan zien we ook een klein beetje frustratie tevoorschijn komen. Gelukkig! We begonnen al aan je te twijfelen. Je komt wel uit een strebertjes familie en hebt dus een eer hoog te houden (geintje)
Toch heb je ook nog steeds alle tijd van de wereld om de boel te ontdekken. Niks hoeft overhaast, maar alles wordt wel uitvoerig bekeken. Je bent een stuk bedachtzamer, wat op zich een fijne afwisseling is. Ik denk dan ook dat deze mannelijke mini variant van ons, met iets minder blauwe plekken door het leven zal gaan dan zijn grote zus. Die probeert namelijk eerst en merkt dan pas dat een andere manier beter is. Zij wordt dus door schade en schande wijs.
Ach ja, dat werkt ook. Ieder zijn ding zullen we maar zeggen.

Gisteren hebben we onze vakantie geboekt. Komende zomer gaan we naar Limburg in een ingerichte tent. We gaan 2 dagen na jouw verjaardag weg. Wie weet zet jij je eerste pasjes dus wel op het Limburgse gras.
Wie zal het zeggen. Voorlopig heb je eerst nog 5 maanden om te oefenen met zitten, kruipen en uiteindelijk staan.

626 x gelezen, 0

reacties (0)


  • mama-c

    Zit nu pas ff je blog te lezen, dacht hoe zal het met Puck en de kids zijn :) Leuk om te lezen en wat een superlieve foto's. Vooral die van Mick en Dena samen!! Hele mooie foto!!! Genieten meid!

  • Miepie

    By the way...heerljke geweldige positieve blog!!

  • Miepie

    Wat een innemend stoertje! En je kunt echt zien dat hij jullie zoon en Dena's broertje is! Heerlijk ventje!

  • Mijn Wondertjes

    een heerlijk ventje om te zien en wordt hij toch groot

  • leutjeoele

    Wat een super leuke foto's!
    En wat gaat de tijd toch snel!
    Ik kan er zo over mee praten!
    Geniet ervan!
    Liefs XXXX

  • mam26

    wat een leuke blog weer om te lezen!!! en mooie foto's!!
    mooi truitje heeft mick aan! die heeft sem ook!

    liefs!!!

  • mamavan3

    Wat een vrolijk mannetje, heerlijk! Fijn dat Dena zijn superleukste speelkameraadje is, wat een rijkdom!

  • JTB

    ah heerlijke trotse mama die spreekt... de foto's kan ik helaas niet zien (worden geblokkeerd hier op mijn werk ;-)). maar ik kan wel raden dat dit mooie plaatjes zijn, hihi! die Mick met z'n mooie lach, daar smelt ik ook van hoor, :-)

  • mamavaniris

    wat een heerlijk maanetje e fijn dat het allemaal zo goed gaat.

  • nova luna

    Wat een leukerd is hij toch. Heerlijk jongetje die lekker van het leven geniet.

  • missfit

    ohhh wat een heerlijk kereltje ook En hij mag trots zijn op z'on grote zus. Hmm smelt hier helemaal weg wat een leuke blog om te lezen en wat een superfoto's

  • tantesjaan

    hij is léuk puck!

  • sade1983

    Wat een heerlijk mannetje is het toch! Hier sprak overduidelijk een hele trotse mama!

  • Zaijalu

    Wat gaat het snel zeg! Maar wat een heerlijk manntje. Zo vrolijk! Super.

  • isc

    Wat een schatje! Hij ziet er zo tevreden uit. Fijn dat Dena en Mick elkaar zo kunnen vermaken! Geniet maar lekker trotse moeder!