Ik heb van cyclusdag 3 tm dag 12 Gonal F 75 IE gespoten ,op dag 13 heb ik Ovitrelle gespoten en vandaag op cyclusdag 15 stond IUI 7 gepland..
Gelukkig nu geen geregel om vrij te krijgen want we hadden allebei vandaag vrij, mijn man moest vanmorgen om 08.30 uur de zwemmers inleveren en om 10.30 zijn we samen naar het ziekenhuis gegaan voor de IUI.
Tja en in het weekend moeten we ons dan melden op de verloskamers ,(mmm toch wel beetje shit ,maar goed is nu eenmaal niet anders) We moesten even een kwartiertje wachten omdat de dienstdoende Gynaecoloog met een bevalling bezig was, we konden naar de poli lopen en daar wachten.(gelukkig)
We moesten samen het buisje en alle gegevens controleren . Het zaad was meer dan Goed gaf ze aan!!!! (yesss na bijna een week toch niet gehobbyd kunnen hebben ivm werk/diensten van ons) Toen zei ze zullen we dan maar eens gaan beginnen.
Natuurlijk gaan we beginnen!!!
Omkleden en hup in de stoel , Toen viel de gynaecologe het buisje uit de hand (gelukkig is het van platsic dacht ik ,maar dat zei ze ook meteen en erachter aan zegt ze dan zijn de zaadjes ook goed wakker gemaakt hahah Hoop maar dat het helpt !!!!! )Nu niks gevoeld van de eendenbek kwa pijn maar wel dat ie erg koud was hahah.Daarna moest ik nog 20 min blijven liggen ,
De gynaecologe wenste ons succes en ze duimde voor ons en ging toen weer naar de verloskamers.
We kregen een beetje de slappe lach om niks bijzonders eigenlijk hahha.Ach ja beetje lol bij deze achtbaan van de MMM. moet zeker kunnen .!!!Nog even een Kus en weer omkleden daarna zijn we gezellig gaan shoppen.
Ik voel me goed en heb er een goed gevoel bij,Hopelijk mag dit ONZE ronde zijn , LUCKY NUMMER 7
en nu maar afwachten........................
reacties (0)