Jeuh ongesteld! (..uhum niet te enthousiast worden Noontje)

Haai,

Vandaag netjes op dag 28 ongesteld geworden dus mocht ik het zkh bellen om mezelf te laten inplannen voor de ICSI!

29-8 Vanaf vandaag de pil slikken.
9-9 prikinstruktie
23-9 op vakantie voor twee weken
29-9 1e Decapetyl prik
2-10 laatste pil nemen
8-10 terug vakantie
10-10 startecho
Heb dr zin an! (al begint het nu wel te kriebelen...)

Noontje

477 x gelezen, 0

reacties (0)


  • bertine81

    Hej meis, nu gaat het dus echt beginnen. Wat een lijstje zeg. Ik wens je veel succes met alles en alvast een hele fijne vakantie! Geniet er maar flink van! Liefs Bertine

  • saar-tje

    heel veel succes meid

  • miracle-mommy

    spannend!!!! zet m op veel succes! eerst genieten van de vakantie!!

  • de-aanhouder-wint

    We lopen dan precies te gelijk...ik moet ook 29-9 mijn eerste decapeptyl prik weer zetten! Heel veel succes en alvast een hele fijne vakantie!

  • solange123

    Heeeeeeel veel succes lieffie! Best spannend allemaal, maar gaat helemaal goed komen.
    O ja, gefeliciteerd natuurlijk met de prachtige 28-daagse cyclus!

    XXXX

  • mel28

    Spannend!!! Fijne vakantie alvast!

  • totti

    Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey, ongesteld, hahahahhaha! Maar ik snap het helemaal! Zeker wel gek om nu de pil weer te moeten slikken? Ik hoop dat het snel raak mag zijn. Ik duim, je hoeft alleen maar te zeggen wanneer!
    liefs totti

  • Littleangelofmy

    heel veel suc6,en geniet beetje van je vakantie..hoewel allemaal erg spannend wordt natuurlijk hihiih

  • big wish

    spannend meid.. heel veel succes