Hey meiden,
Bedankt voor jullie tips en beterschapswensen naar aanleiding van mijn vorige blog. Helaas zat de gouden tip er niet bij.. Veel aanleggen, veel kolven en extra vitamines waren de meeste adviezen en die was ik al aan het uitproberen. Maar dat was lastig aangezien ik niet eens genoeg produceerde voor Jolie voor haar normale voedingen en ik amper energie had om zelf op de been te blijven. Van de dokter heb ik ORS gehad om mijn vocht op peil te houden/krijgen. Daardoor voelde ik me wel snel weer wat fitter. Ik ben vandaag, ondanks dat ik mij wel beter voel, toch nog een dagje thuis gebleven zodat ik elk uur kan kolven en hopelijk helpt dat.. Tot nu toe nog weinig opbrengst: om 10, 11 en 12 uur gekolfd met een totale opbrengst van 150cc (wat ik normaal in 1x makkelijk had). Vanmorgen de laatste flesjes bv uit de vriezer meegeven aan het KDV. Wat nu nog rest zijn wat melk-ijsklontjes uit de kraamweek. Jolie lijkt de laatste dagen continu honger te hebben en met geen voorraad over, had ik een plan nodig..
De laatste dagen wilde ze elk uur drinken maar er kwam weinig uit dus dat gaf niet echt voldoening.
Dus woensdag Plan A: De borstvoeding aanvullen met andere zuivel-voor-baby's... Ik probeerde dus een rijstebloempapje dat vanaf 4 mnd gegeven mag worden. Jolie is 5 maanden dus dat zou mogen. Maar het plan mislukte: Ze vond het echt niet lekker! Ze nam gulzig haar eerste slok in de verwachting dat ze mijn melk kreeg, maar dat viel tegen. Daarna werd het een worsteling waarbij ze steeds de speen uit haar mondje duwde. Ik heb er de 1e keer toch 15cc ingekregen. Een half uur later kwam ongeveer hetzelfde er weer uit. Misschien toeval dat ze moest spugen? Misschien moest ze aan de smaak wennen? 's Avonds dus een nieuwe poging. Maar weer 10cc en een kwartiertje later gespuugd..
Dus over op Plan B: Een potje Olvarit als bijvoeding. We hadden een paar weken geleden al een groentehapje geprobeerd (worteltjes) maar dat wilde ze ook niet en daarna had ze last van haar darmpjes. Dus deze keer fruit: Appel met sinaasappel. Ik wil niet zeggen dat ze het lekker vond, maar er gingen woensdagavond toch een paar hapjes naar binnen. 's Avonds laat was ze erg huilerig door last van haar darmen en had ze stink-plakpoep. Maar niks ergs dus donderdagochtend weer een paar hapjes. Lekker was anders, maar tijdens haar gelach en geklets kreeg ik weer wat binnen. Daarna op pad, maar toen ik in een winkel stond begon ze heel hard te huilen (... doet ze anders nooit..), scheten te laten en te poepen (dat doet ze wel altijd hihi..). Deze buikstrijd duurde bijna een uur. Maar dat kon toch ook liggen aan de drukte of de maxicosi waar ze niet lekker in lag? Haar mamma gaf dus niet op! Aan het eind van de middag nog een hap of 3. Maar dat resulteerde dus in de hele avond huilen en 3 volle luiers met stink-plakpoep. Arm ding.
Ook Plan B is dus van tafel. 's Avonds voor ze ging slapen heb ik haar toch nog een flesje moeten geven van de kraamweek-ijsklontjes zodat ze niet hongerig naar bed hoefde. Vandaag kan ze op het KDV nog ven flink drinken van de laatste flesjes en dan..?
Ik hoop dus dat mijn kolfdag wat gaat opleveren en ik vanavond alweer een goede productie heb. Ik hou jullie op de hoogte!
Ook nog wat goed nieuws: Vannacht heeft ze voor het eerst een hele nacht in haar eigen bedje geslapen. Dat ging prima. Ze sliep hetzelfde als bij ons op de kamer (rond half 2 wakker, rond 6 uur en daarna moest ze wakker gemaakt worden voor het KDV). Dus we gaan definitief over en de wieg gaat in het paasweekend terug naar mijn schoonzusje.
Fijn weekend alvast! Ik ga weer kolven haha..
reacties (0)