Hey meiden,
Ik leef weer enigzins! Zaterdagnacht werd ik opeens heel misselijk. Mijn vriend dacht nog dat het een smoesje was om ergens onderuit te komen , if-you-know-what-I-mean. Maar 2 uur later was het duidelijk dat het geen smoesje was.. Ik hing boven de wc! Van 2 uur tot 10 uur 's ochtends heb ik bijna continu boven de wc gehangen en heb door neus en mond mijn diner, lunch en vervolgens zelfs ontbijt van de dag ervoor langs zien komen. Ik had me echt in tijden niet zo beroerd gevoeld. De rest van de dagen kwam alles wat ik erin kreeg er een half uur later weer uit..
Om het beeld compleet te maken van de hel waarin ik die nacht verkeerde... Na een behoorlijke heftige strijd op de badkamer, was ik in bad geweest, had ik 4x mijn tanden gepoetst, had ik een emmer naast mijn bed gezet en dacht ik even te kunnen slapen. Op dat moment werd Jolie wakker.. Ze had honger.. Even later moest ik mijn tepel dus uit haar mondje rukken om mijn hoofd nog net op tijd boven de emmer te krijgen! Wat 'n nachtmerrie, ziek-zijn en voor je kindje willen zorgen. Ik heb de afgelopen dagen dus als een zombie alle energie die ik had in mijn meisje gestopt. Gister eindelijk wat brood binnen kunnen houden, maar door deze buikgriep ben ik zo uitgedroogd dat ik haast geen melk meer geef.
Ik ben nu dus eindelijk een beetje aan het bijkomen (omdat ik minder misselijk ben en Jolie naar het KDV is), maar maak me alweer zorgen over de rest van de week.. Van mijn voorraad borstvoeding van 20 flesjes resteert nog 1 flesje.. De diepvries is deprimerend leeg. Mijn borsten ook.. Gister heb ik geprobeerd Jolie wat Rijstebloempap te geven (voor 4+ mnd) maar het beetje wat ik erin kreeg kwam er 10 minuten later weer uit. Ik ben bang dat ze zelfs geen gewone flesvoeding lust..
Vandaag dus 2 taken: 1) opknappen en 2) voeding op gang brengen! Iemand tips hoe je je voeding op gang kunt brengen terwijl je zelf amper energie hebt en leeft van 1 broodje en 2 appels per dag?
Maar voor mijn meisje kan ik alles! Dus ik zal me hier doorheen slaan: Voor mijn alles!
Wish-me-luck xxx
----
p.s. Ik zit wel meteen een kilo onder mijn streefgewicht. Maar ik raad het toch niemand aan haha..
reacties (0)