Klaar zijn met de zwangerschap

Wie van de zwangeren herkent het niet? Er helemaal klaar mee zijn.
Ik wil zou graag de kleine in mijn armen, hem ruiken, hem kusjes geven.
Ik wil hem voorstellen aan zijn papa en aan zijn broer, hem beschermen en troosten.
Maar ook wil ik weer graag mama zijn voor mijn andere zoon, er zijn niet veel dingen meer die ik met hem kan ondernemen, en anderen moeten dat voor mij doen.
Ik ben klaar met hulp vragen aan anderen en de gestelde vraag of het er toch echt niet 2 zijn.
Ik ben klaar met de hormonen en de vermoeidheid. Ik wil graag met mijzelf aan de slag op lichamelijk en geestelijk gebied. Ik wil niet meer het gevoel hebben dat ik stil sta.
Dus mijn lieve zoon, van mij mag je volgende week al komen. Je bent groot genoeg. Wij wachten vol spanning!!
Xx

414 x gelezen, 0

reacties (0)


  • sarona85

    Zeer herkenbaar! Nog even volhouden. En ook proberen om nog te genieten van dit mooie wonder in je buik. Na de bevalling 6 weken geleden miste ik hem in mijn buik, hoe graag ik ervoor ook wilde dat hij geboren werd. Xx

  • D83

    Zo herkenbaar! Ik ben 34 weken en heb dochter van gelukkig al zes dus zelfstandig maar vind het zo moeilijk dat ik niet meer kan.. Ik lig al twee weken door de pijn plat kan niet meer zitten. En jemist zo van wat er om je heen gebeurt.. Ik tel ook af naar hopelijk 37 weken dat het veilig geboren mag worden!