Vandaag gingen we weer samen op pad, Anna en mama.
Papa heeft de kinderwagen in mama's auto geladen en samen reden we naar Rotterdam, papa naar zijn werk en wij naar het ziekenhuis.
Bij de ingang van het ziekenhuis stond de portier waar papa heel vaak een praatje mee heeft gemaakt, al die weken voor jouw geboorte dat hij mama ging bezoeken en toen jij nog in het ziekenhuis moest blijven en we samen naar jou gingen, leerde mama die meneer ook kennen.
Toen we vanmorgen binnen kwamen kende hij ons nog en oh wat vond hij jou een prachtig kindje!
Eerst hebben we een ponskaartje voor je laten maken en daarna gingen we in de lift naar de Röntgen.
De huisarts had op het briefje geschreven dat er een foto van je heupjes gemaakt moest worden.
Dit omdat je tante en je neefje allebei heupdysplasie hadden en een spreid beugel hebben gehad.
Toen we even zaten te wachten kwam er een verpleegkundige bij ons die vertelde dat het beter was om een echo te maken i.p.v een foto, omdat je nog zo klein bent. Gelukkig mochten we er wel meteen vanmorgen even tussen, dus weer door de gangen, op naar de echo.
De andere mensen in de wachtkamer vonden het wel leuk, zo'n klein vrolijk brabbelend baby'tje.
Vandaag werd je door een mevrouw in de lift geschat op zes weekjes, terwijl je toch al veertien weken op deze wereld bent. Je bent ook maar zo'n ukkie, toen je zeven weekjes oud was en we ook in het ziekenhuis waren dachten de mensen dat je net geboren was...
Het duurde wel even en het wachten vond jij erg vervelend, want normaal lig je rond deze tijd heerlijk in je wiegje te slapen.
Na een half uurtje waren we aan de beurt en met je lach veroverde jij ook meteen het hart van de dokter. Toen je broek uit ging en je romper omhoog moest vond je het nog steeds erg lollig in dat donkere kamertje, maar toen je op je zij moest liggen en die meneer met zo'n gek ding met gel eraan over je beentjes ging dacht je daar wel anders over.... Gelukkig duurde het niet lang en kregen we gelijk goed nieuws:
JOUW HEUPJES ZIEN ER PRACHTIG UIT!!!
Snel weer aangekleed en terug in je maxi-cosi heeft mama buiten het ziekenhuis meteen papa gebeld op zijn werk en papa was ook heel erg blij met dit goede nieuws!
In de auto heb je al lekker even geslapen en thuis was het al weer bijna tijd voor je fles.
En nu lieve Anna, lig je weer heerlijk in je mooie wiegje, bij te komen van je avontuur van vanochtend.
liefs,
Mama
reacties (0)