Zag dat ik echt weinig blogs heb, vandaar maar weer even een stukje.
Ondertussen ben ik alweer 33weken en 4 dagen zwanger en hebben we nog 45 dagen te gaan. Ik heb zelf het idee dat die kleine boef wel een paar dagen langer blijft zitten, maar we zullen zien!
Morgen en overmorgen nog werken en daarna verlof! Ik kijk er niet echt naar uit ofzo, denk ik dat ik me echt ga vervelen. Haha steeds de stad in is ook niet goed dus dat moet ik ook even afleren. Veel zijn op vakantie en als zwangere kan je ook niet superveel doen, beetje in het zwembadje zitten/strandje opzoeken. Maarja dat is ook zo saai in je eentje.
De vader van de kleine is op dit moment in kroatie, over 3 weken komt hij pas terug. Voor hem te hopen dat de kleine niet heel veel eerder komt haha. In het begin wou hij niks van zn kind weten, maar hij begint nu wel trots op zn kind te zijn en zegt er wel voor zijn kind te willen zijn. Verder gaat het ook wel goed tussen ons, hoewel ik me soms dood erger aan hoe makkelijk hij afpsraken niet nakomt. Maarja dat is ook een beetje zijn opvoeding, daar gaat alles maar heel makkelijk enz. Hij zou in de vakantie nadenken wat hij nou precies met mij en zn kindje wil. Maargoed ik ga er niet te veel over stressen en zie wel hoe hij het oppakt naar de geboorte, misschien is hij wel een superleuke vader, of misschien vind hij zo'n kleine toch niks en is er weinig contact. Het kan nog alle kanten op. Ik wil contact tussen hem en zijn kindje niet verbieden en geef hem de kans om het goed te doen.
Verder kwa woning enz schiet het niet echt op. Tussen mijn vader en mij gaat het echt niet meer goed, we leven een beetje langs elkaar heen of maken ruzie. Hij helpt ook niet echt met dingen regelen wat zijn taak zou zijn zodat mijn moeder het niet allemaal hoeft te doen. Ik ga op kamertraining alleen hier in drachten is vrij weinig te vinden wat ook geschikt is voor een baby. Nou heeft mijn moeder mijn tante(zus van mijn vader, tsja dat had mijn vader ook kunnen vragen dus) gevraagd of die misschien iemand wist aangezien ze een taleninstituut heeft en vele mensen daarvan kent. Nou had mijn tante iemand die wel een plekje had, maar die moest het nog even met andere gezinsleden overleggen, dus ben benieuwd!
Maandag is kraamzorg langsgeweest, alles doorgenomen dus weer een stapje dichterbij! Volgende week vrijdag moeten we weer naar de gynneacoloog. Zal hem dan ook vragen wanneer ik de echo nou zou krijgen(vrouw van 20w echo vertelde dat ze ergens in de 30weken weer een echo deden en dan zouden ze ook kijken of het ene niertje weer normaal was.). Hoor van vele dat ze groei echo's hebben en weten hoe zwaar/lang hun kindje ongeveer is. Haha dan ben ik ook wel benieuwd, aangezien ik zelf heel klein en slank ben, hoop ik niet een 10ponder ofzo eruit te moeten persen:P.
Ik zal zo weer even een buikfoto plaatsen, en dan komt er binnenkort vast wel weer een blog over huisje/echo ofzo.
xxx liefs
reacties (0)