Afspraak gyn

Normaalgezien had ik een afspraak met mijn vaste gyn op 23 April, maar aangezien ik zoveel geduld heb :-), heb ik een andere afspraak proberen te maken met een andere gyn. (is gyn bij wie een goede vriendin bevallen is)

Ik had geluk en kon er vorige week zaterdag al bij. Hij heeft echo gedaan en uitstrijkje genomen. En dinsdag had ik al afspraak in het hospitaal voor radiografie van de baarmoeder. Die radiografie was wel eventjes pijnlijk. Maar goed resultaat: mijn eileiders zijn perfect doorlaatbaar.

Vanaf volgende cyclus start ik met IUI. Een aantal dagen Clomid nemen en dan zal de gyn op mijn zogezegd vruchtbaarste dag sperma van mijn partner Gerrit inspuiten.

Nu, gyn zegt dat ik mij geen illusies moet maken. Aan mijn leeftijd (39 jaar) is er al minder kans dat ik zwanger wordt. Zelfs met IUI. Hij schat de kans in op 30%. En zelfs indien ik zwanger raak, is er dan nog de kans op miskraam. Aan mijn leeftijd is dat 1 kans op 4. Aiaiai!

De gyn overweegt 4 IUI pogingen te doen en indien dit niet lukt, kunnen we eventueel overgaan tot in vitro.

We hebben onze ouders niet verteld dat we in de medische molen zijn terechtgekomen. Die mensen begrijpen dat toch niet. Het is een ver van hun bed show. En ze zijn van oordeel dat we de natuur zijn gang moeten laten doen. Dus het is beter dat ze het niet weten.

Mijn moeder was trouwens telkens zwanger na ronde 1. Dus zij begrijpt het zeker niet dat haar dochter medische hulp nodig heeft om zwanger te raken.

Gelukkig kan ik op babybytes mijn verhaal kwijt :-)

Veel succes aan allen!!!

527 x gelezen, 0

reacties (0)


  • annoniem2015

    Ja, soms kun je maar beter je mond houden en het hier lekker op het forum melden;) Ik ervaar dat zelfs soms ook hoor. M'n moeder was van m'n vader tot 4x toe snel zwanger! Dat ik hulp nodig heb, begrijpen ze al helemaal niet?! Mn schoonouders begrijpen het al helemaal niet, want die vinden ons nog veel (ste) jong;) Maar daar hebben we lekker maling aan:D

    Ik hoop dat je bij die 30% hoort meid en dat jullie snel een brusje hebben voor Sebastian.

  • roosje72

    succes meid. en ik geloof 100% dat we allebei volgend jaar een beebje in onze armen houden

  • loveboat

    Goed van je dat je zo ondernemend bent ! Toch weer wat tijd gespaard door actie te ondernemen ! Die HSG doet inderdaad efkes pijn hé maar gelukkig met een mooi resultaat voor jou ! Ik vind 30% persoonlijk nog een goede score...bij ons schatten ze IUI maar in op 1 op 6. Ik zou me niet te veel laten leiden door wat percentages..jij gaat voor 100% toch ? Ik heb wel verteld aan mijn ouders dat we wat hulp nodig hebben omdat anders de vragen maar komen wanneer wij er eindelijk aan zullen beginnen maar de details bespaar ik hen wel, net om dezelfde reden als jou...in hun tijd was dat anders al begrijpen ze wel dat de tijden veranderd zijn gezien ze hier en daar dat nog horen. Houd jij ons maar hier op BB op de hoogte ! Ik wens je van ganser harte heel veel succes met de volgende cyclus ! Op naar naar brusje voor Sebastian!

  • Elke-joal

    veel succes! ik duim alvast!