Jhaaa hij kan het.. !! :P

ja ja, sinds 4 dagen kan Charles echt rollen..

Afgelopen maandag was de fyshio nog hier, ivm het afgevlakte hoofdje, en ze zou het wel erg graag zien dat hij ging rollen.. Al zat het met de afvlakking wel goed, zeerwaarschijnlijk gewoon de bouw. dus dit was de laatste afspraak in principe, over een maandje bled ze nog even om te kijken of hij nu echt rolt.. en mocht dat neit het geval zijn,  dan zouden we nog een afspraak maken.

Maar dat is dus niet nodig.. Meneer ligt de hele dag op zijn buik, en als ik um op zijn rug draai, hop 2 sec later ligt tie weer vrolijk op zijn buik..

ook al heeft het wel zijn nadeel, ook na de voeding gaat hij meteen op zijn buik liggen :s wat natuurlijk niet gaat.. ik heb nu 3x zo veel was, omdat hij alles onder spuugd.. dus na het fruithapje en groentehapje laat ik um nog maar even zitten tot dat het een beetje gezak is..

En van de week snachts had ik de schrik van me leven, echt me hart lopte in me keel...

ik moest snachts even plassen, dus ogen ook nog op half 7, voorla niet te ver open maken want wil nog verder slapen..  Zoals gewoonlijk even een blik op zijn kamertje, ik kijk na het bedje en het enige wat ik zag was de achter kant van zijn hoofdje.en de handje elle 2 boven zijn hoofdje..

het leek net of hij met zijn gezicht in het matrasje lag, ik schrok me dood.. ben na het bedje gelopen (lees gestormd :$ )

en met adt ik aan zijn bedje sta, en goed kijk, maakt Charles zijn ogen open..

sjees wat schrok ik me dood... bha.. de eerste 2 uur wakker gelegen, en op een gegven moment dan toch in slaap gevallen.. afgelopen nacht ben ik volgens mij ieder uur wakker geweest, mede omdat hij iedere keer in zijn slaap huilde voor zijn fiepie.. pff... maar ook omdat ik zelf niet zo rustig kon slapen, door dat ik de nacht er voor zo geschrokken was :$ :$

maar ik ben zooo trots op me ventje.. love him <3

374 x gelezen, 0

reacties (0)