Vanmorgen was het dan zover! Bijna niet kunnen eten van de zenuwen en we gingen allebei behoorlijk nerveus naar het ziekenhuis. We waren lekker op tijd en mochten meteen doorlopen.
Ik kneep hem echt ontzettend i.v.m. de vorige keer, maar dat bleek dit keer helemaal onterecht! Ze had het hartje zo gevonden en het klopte mooi! De kleine lag zelfs een dagje voor op groeischema, maar ik laat toch maar mijn bevaldatum gewoon staan (07-07 vind ik zoooo mooi :-)). In eeste instantie lag de kleine stil, maar toen tikte de echoscopiste me aan en zei: moet je kijken, de baby beweegt! En ja hoor daar lag ons kleintje heerlijk te spartelen en trappelen, was echt ontzettend mooi! Ben helemaal verliefd op ons hummeltje :-). Daarna hadden we een gesprek met de gyn en ze zei dat ik nu naar een verloskundige kon gaan omdat er geen medische redenen waren om in het ziekenhuis te blijven. Die heb ik net gebeld en ik mag volgende week donderdag al komen! We hebben besloten om wel voor een nekplooimeting te gaan en daarom mag ik ook al zo snel bij de verloskundige komen. Ik zal zometeen de foto's ook even plaatsen, oooo wat ben ik blij! Al wist ik eigenlijk gisteren al wel een beetje dat het goed zat (was nl. bij mijn buuf geweest en die zei dat ze niks negatiefs voelde en ze had ook nog een heel mooi tekstje doorgekregen dat ze op moest schrijven voor me) maar toch bleef het even knijpen hoor.
Manlief gaat in de kerstvakantie aan de kamer beginnen. Die moet nog helemaal opgeruimd en geschilderd worden en er moet een nieuwe vloer in. Dus dat gaan we dan alvast maar lekker doen. Ik heb er echt zo'n zin in!
In het ziekenhuis zeiden ze ook dat we nu eigenlijk uit de kritieke fase waren, dus dat maakt ook wel dat ik er nu echt van kan gaan genieten. Heb wel besloten om op de kerstkaarten er nog niks bij te schrijven, want de familie weet het nog niet en ik vind het wel raar als ze er zo achter moeten komen. Nou ik ga er een eind aan breien en weer even heerlijk naar de foto's staren :-).
Jullie allemaal bedankt voor jullie geruststellende en lieve berichtjes als ik weer even de wanhoop nabij was, jullie zijn echt schatten!
reacties (0)