Al tien maanden!!! of zeven?!

Het is lang geleden dat ik geschreven heb maar wil toch even degene die nog steeds schrijven en lezen laten weten hoe het gaat. Tijdens de zwangerschap was het zo fijn om hier mee te lezen met alle tweeling moeders en toen ik bevallen was kreeg ik steeds zulke warme reacties. Dat was ongelofelijk warm en fijn. 

En nu, nu doen ze het waanzinnig goed. Ze zijn ruim zeven kilo. wat zeven keer hum geboorte gewicht is. Ze rollen, eten met de pot mee in hun trip trap, zijn enorm vrolijk, slapen al maanden 's nachts door, gaan nu met hun grote zus mee naar de creche en ze zijn het einde. We hebben model baby's! Ze zijn twee kleine medische wondertjes en hebben, voor zover we nu kunnen zien, niks over gehouden aan de vroeg geboorte. (alleen tessa heeft een vernauwing van haar hart klep, maar heeft hier geen last van. Dus ze moet een keer per jaar naar de cardioloog voor controle.) 

We mogen in onze handjes knijpen. Wij genieten. Van elke schater lach, van elke kilo die er weer extra aan zit (en daarbij de onderkinnen en plooien in benen!), van de grote zus die ze net iets te hard knuffelt maar die twee vinden dat dan weer grappig (?!), het trots lopen achter de grote kar, hoe ze met verwondering naar alles kunnen kijken en vooral hoe ze elkaar nu gaan ontdekken. 

De eerste verjaardag komt ontzettend snel dichterbij. En dat is dubbel. Er zijn ons maanden van het eerste jaar ontnomen. De zwangerschap, geboorte en eerste 6 maanden zijn niet leuk geweest. Dat missen we. Maar o wat hebben we drie mooie meisjes. En wat zijn we dankbaar! We zijn er nog  niet, maar heel langzaam krijgen we ons leven en het blij zijn weer terug. 
Het komt zoals het komt, het gaat zoals het gaat. Wij zijn er sterker van geworden.

liefs

388 x gelezen, 0

reacties (0)


  • enitam

    Wat ontzettend goed om te horen dat ze zo goed groeien en dat jullie nu zo genieten als gezin. Kan me helemaal voorstellen dat de eerste 6 maanden zwaar zijn. Het is maar goed dat een mens niet gemaakt is om leed te onthouden. Ga lekker genieten! Liefs ons

  • Kaat(1978)

    Ik zat toevallig gister nog te denken hoe het met jullie zou gaan! Goed om te lezen dat alles super gaat! Wat een wonder hè! -xxx-

  • nicole2

    wat fijn om te horen dat alles zo goed gaat en dat jullie zo van elkaar en de kleine diingetjes genieten
    het krijgen van een tweling heeft een grote inpact op je leven en dan ook nog veelste vroeg en dan de zorgen die daar bij horen wat een jaar voor jullie is dat geweest.
    maar blijf genieten van je wonders

  • lievelois

    he fijn om weer wat van je te horen..En heerlijk dat het zo goed gaat zeg..wat vliegt de tijd he..nog 2 maanden en dan is het jaar al om voor jullie..die 1e maanden krijg je er niet mee terug, maar vier die 1e verjaardag extra groot en maak het extra bijzonder.
    Liefs Diana

  • kitkat2

    fijn om weer wat van je te horen. snap het helemaal het is z'on drukte met 2 kids er ineens bij. jullie hebben zeker een hele heftige tijd achter de rug. maar gelukkig doen jullie dames het zo goed. enigste wat ik kan zeggen is: geniet geniet geniet!!