ja ja Deniz is ondertussen ruim 7 maanden oud. Het wordt al een echt ventje! Hij kruipt het kamer zo ondertussen helemaal rond. Niets is meer veilig hahaha... Ook heeft hij ontdekt dat er kastjes zijn die open kunnen!
Hij "praat" de hele dag door. Soms zegt hij ook echt woordje, ten minste dat lijkt op een echt woordje hahaha.
Hij vindt het geweldig om te staan. Niet dat het hem echt lukt, alleen als je hem goed vast houdt.
Verder eet en drinkt hij goed. Alles is lekker volgens hem. Je kunt het niet gek genoeg maken voor hem.
Het gaat allemaal zooo snel. In een korte periode kan hij al zo veel. Handjes klappen, spelletjes spelen en weten wat er gaat komen, het lijkt er op dat hij alles nu begrijpt. Als hij iets doet wat niet mag en ik zeg; Nee, Deniz, niet doen. Kijkt hij naar me op en begint te lachen. net of hij wilt zeggen oke, maar ik ga straks toch weer verder hahaha. En ja, dat doet hij dan ook!
Over 2 weken hebben we weer controle bij de CB. Ik ben zo benieuwd hoeveel hij is gegroeid. Ik ben erg blij met mijn zoontje. Ik kan echt mijn geluk niet op. Ik weet nog heel goed de dag dat ze hem voor het eerst op mijn schoot hadden gelegd.... Ongelooflijk dat het alweer meer dan 7 maanden geleden is. Nog even dan kunnen we zijn eerste verjaardag gaan vieren. Ik kan niet wachten totdat het zo ver is. Niet alleen dat hij dan 1 jaar wordt, maar ook omdat we eindelijk weer op vakantie gaan. Ik heb iedereen zo erg gemist in Turkije. En natuurlijk oma en opa (vaders kant) kunnen niet wachten om hun kleinkind te zien.
Laat de zomer maar komen!!!
reacties (0)