nou die zijn echt aangebroken hoor. jeetje dat een mens zich zo kan vervelen. ik heb genoeg te doen hoor, zo nu en dan komt die poetsdrang eens opzetten en dan heb ik weer een bling bling keuken of badkamer. soms ga ik eens aan het werk, maar dat staat me zo tegen dat ik er niet eens aan begin. Alaina speelt liever op zichzelf dan met mama, ik mag wel aanschuiven maar nergens aan komen. ('Nee mama! Nee!)
Dus dan hang ik voor de tv, speciaal deze maanden Film 1 etc op mn tv (2 maanden gratis :D) maar ik ben niet zo een filmliefhebber en na een halve film heb ik de tv ook weer gezien. Ik kijk graag kook programma's, ik schrijf dan alle lekkere dingen op en zoek ze later op het internet, maar daar krijg je zo een honger van en ik heb al steeds van die vreetbuien. Pc is leuk voor even, maar dat gaat snel vervelen als je je berichtjes af bent gegaan en je World of Warcraft Gamecard has expired.. ach, daar heb ik ook niet echt zin in.
Ah lekker buiten lopen dan? ja leuk, als mijn linkerkant van mijn bekken het niet begeven had, ik ben halverwege de trap en wil alweer terug. veel verder dan de twee wekelijkse boodschappen kom ik niet en ik weiger om naar de fysio te gaan. (uhm het is gewoon niet te doen als je er met de bus heenmoet die een enorme omwegmaakt en je kleine mag niet mee).
Ik heb een overdosis aan verf en knutselspullen, de inspiratie ontbreekt of juist de spullen die ik nodig heb heb ik niet in huis. Knutselen met alaina is leuk, maar die heeft het ook wel gezien na een uurtje en mama heeft het ook wel gezien na 3 dagen. ik zou de geboortekaartjes zelf maken, maar wat ik ook doe, het resultaat staat me niet aan.
Vorige keer hing ik de laatste weken veel rond bij mijn ouders, maar die zijn nu 130 km verderop. (ik weet eerlijk gezegd niet of ik het wel zo fijn vind om zo ver weg te wonen, ondanks dat het missen van vrienden en familie het enige nadeel is tot nu toe). Autorijlessen waren leuk geweest maar die zijn onbetaalbaar tegenwoordig en het OV is al net zo duur.
Een weekje een familielid op bezoek krijgen is natuurlijk heel leuk, niet als het op het laatste moment gecancelled word nadat je je daar op hebt voorbereid. En mn vent werkt van 9 tot 9 voorlopig, want die wil de bankrekening ff spekken. ja graag maar ohhh SAAI!
(lekker he zo een klaagblog? :D ik vind van wel hihi)
Waarschijnlijk krijg ik nu hordes werkende mama's en zwangeren over me heen. 'uh dat wil ik ook wel hoor'.. be my guest, kijken hoe snel je daarop terug komt. Ik zit hier ook niet vrijwillig thuis met bekkeninstabiliteit en een low budget zonder vervoer. En dit dorp is nou niet echt the center of attention haha. het hoogte punt is hier de kerkdienst op zondag volgens mij.
no worries, na het plaatsen van mijn blog voel ik me vast al beter en ik heb me al voorgenomen zo ff aan de poets te gaan als de kleine op bed ligt, maar ik vond dat ik wel ff mocht klagen over deze saaie weken. (ondanks er miljoen x ergere dingen op de wereld en om mij heen zijn, moet ik toch ff stoom afblazen)
sorry voor alle dames en heren met meer en grotere problemen, dit is mijn struikelblok op het moment.
reacties (0)