Wegens het warme weer bied ik aan: Poetsdrang!
altijd al 24/7 willen schoonmaken? nu kan het!
gratis afhalen, evt voor een bosje bloemen....
nee zonder gein, help me!
wat is moeder natuur gemeen. beetje mij opzadelen met ongeneesbare poetsdrang met deze hitte. het is ruim 30 graden en ik sta de badkamer te poetsen. de vloer op mn handen en knieen natuurlijk want meneer heeft de dweil weer eens gesloopt. (weet iemand een lompemanbestendige dweil? dit is nummer 3 en deze was toch echt niet goedkoop). ik lijk zowaar een echte huisvrouw! ik heb van alles geregeld/gebeld vandaag, lekker getut met de kleine en nu ga ik zo weer verder want ik kan het niet laten om nog een paar wasjes te draaien (oke ik geef toe. het melodietje van 'de was is klaar' is gewoon gaaf!) en de wc moet ook schoon. dan kan ik net zo goed de rest van de vloer ook gaan poetsen en ff de (zowaar door manlief gedane..) afwas opruimen. eigenljik moet ik nog een brief wegbrengen naar t gemeentehuis maar dat is me net iets teveel in deze hitte. ik moet morgen toch die kant op als alaina weer naar de peuterspeelzaal gaat. laatste keer en dan is het alweer vakantie daar.
beeb2 doet t goed, nog steeds in de ban van het WK of is een flinke party aan het houden. dat mijn buik nog niet blauw is is een wonder. zo een klein dingetje en nu al zo een kracht, dat word nog wat die laatste weken. het schiet wel al lekker op, bijna 25 weken alweer.
mijn kinderwagenjacht is geeindigd. hub heeft een nieuwe baan waar hij meer verdient en hij wil toch graag een Maxi Cosi Mura 3 (of 4) en aangezien die tweedehands bijna net zo duur als nieuw zijn.. kopen we hem (hopelijk) maar nieuw. ik wil wel eerst zien dan geloven. mijn werk zal eind deze maand ook uitbetalen als het niet nep is, maar daar ga ik niet vanuit. (toch rustig aan gedaan zodat ik niet al mijn tjid heb zitten verdoen mocht het wel zo zijn). ik kan het gewoon niet opbrengen om callcenterwerk te doen en dan blijft er weinig thuiswerk over. maar goed. we hebben nog wel even om die 600 euri bij elkaar te schrapen.. zucht.
eerste dinsdag van augustus mag ik weer naar de verloskundige, ik ben benieuwd wat ze van mn buik gaat zeggen want ik maak opeens een groeispurt van een 'vetbuikje' naar en mega babybuik. ik had al wat van die positietruitjes maar dat deed mn buikje in het begin geen eer aan. nu staan ze allemaal strak. dat voel ik ook wel. bandenpijn en bekkenpijn en ik kan gewoon niet lekker meer op mijn buik liggen. (ik stuiter zowat alle kanten op met dat getrap dan lol). oh en het leukste is.. de duitse scholieren staan zowaar op in de bus nu als het weer eens vol is en ik kan nergens zitten. ik presteer het namelijk altijd om in een bus te stappen die uit Aachen komt en dan propvol scholieren zit die ergens in limburg een uitstapje maken of naar school gaan. erg gezellig hoor, maar ik spreek geen duits op een paar woorden na.
Love is in the air btw, mijn dwergpapegaaitjes zijn verliefd! nou ja dat waren ze al wel maar ze waren nog niet echt overtuigd. nu zijn ze de hele dag aan het kleffen en een nestje bouwen. ik heb ze maar een nestkastje gegeven zodat ze ergens prive kunnen vozen, wel zo prettig. (ok ja ik zou het leuk vinden om weer eens baby gaaitjes te hebben). go birdies! make mommy proud!
reacties (0)