pff... wat gaat de tijd snel
3 kinderen, werk, huishouden, vrienden, facebook tja dan wil bbb er wel is bij inschieten sorry hiervoor... Maar ik denk echt wel aan jullie (gelukkig kan ik jullie ook redelijk volgen op fb!)
Maar goed Mick is nu 4 en halve maand, vandaag weer prikken gehaald op het cb en hij doet het goed!
Ze vonden zelfs bij het cb dat hij voorliep met zijn ontwikkeling. Speelt al heel erg goed met speeltjes, voeten etc. Draait zich al een tijdje om en ik denk dat deze man ook redelijk snel gaat staan... Je hoeft nu alleen zijn handjes vast te houden en trekt/duwt zich omhoog en dan moet hij heel hard lachen.
Het is een echt vrolijk lief en makkelijk mannetje.
Ook mooi is te zien hoe gek hij is op zijn broers (en visa versa) als ze weer eens voor hem hangen begint hij spontaan hele verhalen te vertellen, het is echt genieten met die drie jongens.
Dan nog zijn slaaptijden... tja hij gaat gelijk of net na de jongens zijn bed in rond 7 uur en wordt dan vaak rond 7 wakker maar er zijn uitschieters (zoals vanmorgen) toen heb ik hem maar wakker gemaakt om 8 uur anders liep zijn hele eet schema in het honderd.. Dus geen klagen. (misschien dat ik er daarom ook niet zo vaak ben ;-) )
Met de andere mannen gaat het ook helemaal top.. Lesley fietst er op los zonder zijwieltje kon hij al een tijd maar toen ging het op en afstappen niet helemaal goed, nu fietst hij zo goed dat hij naast mijn vader is mee gefietst (dus naast de fiets) naar omi.
Dan Max tja die begint een echte jongen te worden en (gelukkig) ook zelfstandig te worden. Heerlijk als je hem zegt dat hij moet aankleden en dat hij dan netjes zelf kleren pakt, tanden gaat poetsen en gel in zijn haar doet, dan kan ik hem wel opvreten. Toch blijft Max altijd een beetje apart ik kan er geen vinger op leggen maar hij is toch anders als andere heb ik vaak het idee. Denk na over andere dingen, kan zich bv heel druk maken over blauw alg. Begint soms over hele andere dingen (ook midden in iets waar hij schijnbaar al een tijdje over na aan het denken is) Maar goed hij heeft verder gewoon vriendjes en hij heeft het naar zijn zin dus zie ik wel wat hier van gaat komen.
Voor de mensen met fb die hebben vast al gezien dat menr erg tandloos is... hij ziet er echt niet uit! mijn lekkere grote vent!
Nou ik denk dat ik het hier weer even bij laat.
groetjes aan mijn cyber vriendinnetjes
ene als er weer een meeting is, wel laten weten he!
reacties (0)