Poesje mauw

Jonah heeft vandaag voor het eerst laten horen dat hij heel het eerste couplet van 'poesje mauw' uit zijn hoofd kent. De eerste 3 regels gingen al een tijdje goed maar die laatste 3 moesten we altijd mee helpen. Nu zingt hij ze er zelf bij, + hij probeert een start te maken met 'hondje waf' het 2e couplet. Het gaat nog totaal niet op de goede melodie, maar de tekst gaat goed!

Hier is zijn versie:
Poesje Maaauuuw!!
Kom hier gaaauuuw!!
Lekker melkje voor jou
Voor mij
rijstebrij,
Ow wat heerlijk smbejn (onverstaanbaar woordje) wij!

Hondje waf, waf waf waf,
Afblijven melkje!

Het mist hier en daar nog een woordje, maar ik vind deze versie erg grappig en knap dat hij die versjes toch al zo kan onthouden. Het is wel te hopen dat de toon houden zich later nog ontwikkeld, anders weten we in ieder geval vast zeker dat hij zijn geld niet gaat verdienen als zanger!

594 x gelezen, 1

reacties (0)


  • Just.us

    Wauw!! Goed zeg.. Vlot kereltje

  • honey1982

    goed zeg! vind het knap dat hij dat al zo vroeg kan, mijn zoontje is even oud en nu alleen maar gefacineerd door cijfers, hoor wel 100x op een dag hem van 0 tot 10 tellen . denk dat ik ook maar eens gauw ga beginnen, want verder dan poesje mauw, ben je nou.... komt hij nog niet!

  • Frummel88

    Haha wat leuk!

  • Dwamar

    Haha, het zou familie-onwaardig zijn als hij niet kan zingen!!

  • Alanis Antoinette

    Haha, wat liiiief!! En hartstikke knap van Jonah

  • Noxelae

    hahaha wat lief zeg :)

  • mamavaneenwonder2010

    wat super goed van hem. en echt leuk zo zijn eigen taal ervoor

  • MamaBamBam

    whaa wat goed van hem