Auto ongeluk

Zoals de titel al zegt heb ik vandaag een auto ongeluk gehad, met onze auto van net 3 weken oud. Het was gelukkig niet hard en er was alleen blikschade, maar ik heb/had de schrik wel even goed te pakken.

Het was ook nog eens mijn eigen schuld, ik reed van onze parking af terwijl een auto afsloeg bij ons de straat in. Helaas in mijn dooie hoek, en toen ik hem wel zag was het alte laat... De schade loopt ondanks de zachte tik toch wel tegen de 1000 euro (schatting) dus dat is zuur geld! Gelukkig hadden we voor de verzekering een joker, en kost de dat ons niks en gaat de premie ook niet omhoog.

Jonah zat erbij maar die heeft niet eens iets gemerkt, die bleef op de achterbank gewoon doorkwebbelen. Godzijdank!!

Ik moet nu dus alleen weer een beetje vertrouwen krijgen om de weg weer op te durven. Heb de halve dag liggen janken van de schrik en zou nu het liefste gewoon thuisblijven voor de rest. Juist daarom vanmiddag toch weer met knikkende knieën in de auto gestapt ( de andere).

De schrik zal vanzelf wel weer wat minderen hoop ik. Voor nu ben ik vooral heel dankbaar dat we er zo goed zijn afgekomen. Jonah heeft niet eens wat gemerkt, ik heb nergens last van en het kindje in mijn buik schopt nog genoeg om even te laten weten dat hij/zij ook ongedeerd is.

592 x gelezen, 1

reacties (0)


  • mama-van-L-en-D

    oei dat is schrikken!!! gelukkig mankeren jullie niks!

  • snoepje0810

    Bahbah, wat een pech zeg. Wel super goed van je dat je gelijk weer in de auto bent gestapt.
    Liefs, Aimée

  • Marianne M

    Jeetje, ik zou ook met knikkende knieën weer in de auto zitten, maar je moet weer de auto in! Sterkte ermee!!!

  • Briggie

  • Mariska,fleur, jasmijn en annelein

    Oh hier ook. Auto net gekocht. Was.17 weken.zwanger en.ik.reed bij iemand.achterop.( wel die.amdere.fout over dubbele doorgetrokken.streep) door.laatste.stuurmoment.schrampte.we.elkaar. Baby liet.zich heel lang niet voelen. Blikschade;2300.euro

  • labelle

    Dat is schrikken zeg! Gelukkig iedereen ongedeerd.
    Verstandig dat je meteen weer bent gaan rijden!

  • Alanis Antoinette

    Jeetje, dat is schrikken zeg!! Gelukkig is het relatief goed afgelopen ... Ik heb zelf ook ooit een aanrijding veroorzaakt, ook niet ernstig maar had toen nog maar net m'n rijbewijs. Vind autorijden nu nog steeds niet echt relaxed ...
    Veel rijden helpt absoluut wel! Sterkte xx

  • Mama-van-meisje-en-ventje

    Idd meteen weer in de auto stappen hoor! Ik heb ook ooit eeen auto ongelukje gehad en meteen met het zweet in mn handen weer gaan rijden. Duurde bij mij een paar maand voordat ik echt van de angst af was, maar wil nu alleen nog maar zelf rijden. (zweet peentjes als iemand anders rijdt, haha)

    Gelukkig dat de kids er goed vanaf zijn gekomen zeg!