Zoals jullie wisten zouden we dus een weekendje weggaan, helaas is dat niet helemaal gelopen zoals gepland.
's Ochtends hadden we geen water, de leidingen waren dichtgevroren, en niet veel later sprong hij! Dat was ff behoorlijk k#*! Maar gelukkig regelde Robin het verder dus konden wij wel gewoon vertrekken.
Jonah zou naar mijn zusje gaan om daar een nachtje te logeren (die zeurde me namelijk al maanden de oren van mijn kop dat hij nog niet bij haar gelogeerd had) en dan zouden Kevin en ik bij een ander zusje van me slapen en hem de volgende dag weer op gaan halen. So far so good. We vertrokken met een lekker zonnetje hier vanuit Limburg. Rond Utrecht begon het echter te sneeuwen en al voor Amsterdam was er eigenlijk geen doorkomen meer aan! We schoten beiden een beetje in de stress, rijden met zo'n gladheid is geen hobby van ons, zeker niet met een kleine achterin. De horrorscenario's komen dan al gelijk in me op. Ergens stranden, een ongeluk, een auto die het begeeft, brr, moet ik niet aan denken. Het werd zo wit dat we besloten dat we naar Haarlem zouden gaan en niet meer door zouden rijden naar Winkel (dat is een plaatsnaam), jammer voor tante Marieke, maar dit was gekkenwerk, we waren al blij als we het naar Haarlem haalden. We belden direct op, gelukkig had ze het al zien aankomen, daar lag namelijk ook zo'n 10 centimter en de wegen waren niet meer begaanbaar.
Tante Anne vond het natuurlijk niet erg dat Jonah met ons meekwam! We zouden kijken wat het de rest van de middag deed, maar omdat het niet echt beterde op de wegen besloten we het niet meer te wagen en in Haarlem te blijven slapen, met zijn drietjes ipv ons tweetjes. Balen voor Marieke, maar het kon haast niet anders, het was de moeite niet meer om het te riskeren, voor die 2 uurtjes die hij hooguit nog wakker zou zijn. Marieke had ondertussen eigenlijk van alles gepland! Ze wilde Jonah op het werk laten zien, bij haar schoonouders op bezoek met hem, naar de kinderboerderij, ze had genoeg plannen voor 10 dagen, de planning zat goed vol! Jonah zelf vond het natuurlijk verder allemaal prima, die had niet eens door dat het niet volgens plan verliep.
De volgende dag heeft Jonah tante Marieke toch nog gezien, omdat zij nog naar Haarlem zijn gekomen. We zijn toen met zijn allen de stad in gegaan om ergens lekker te eten. Hebben ze toch nog een beetje van elkaar kunnen genieten, al was het niet hetzelfde, want ze wilde hem helemaal voor zichzelf hebben!
Nu moeten we voor een andere keer nog maar eens wat afspreken, als Marieke weer eens een weekendje vrij heeft. (ja, ze had er ook nog vrij voor gevraagd!) Echt balen dat het net op die ene dag zo hard moest sneeuwen, de dag ervoor en daarna kun je alweer gewoon gaan rijden, alleen net op dat moment niet!
reacties (0)