Rust is teruggekeerd

De rust is weer een beetje teruggekeerd. Jonah slaapt nog altijd niet zoals hij het deed, maar slaapt nu toch al 2 nachten van 22:00 tot ongeveer 5:00 en gaat dan na zijn voeding rustig doorslapen. Dit geeft  mij toch al wat uurtjes meer aan slaap. Gisteren hebben ze mijn verstandskiezen eruit gesloopt en had Kevin vrij genomen om voor Jonah te zorgen en zo heb ik gisteren ook eens helemaal niks hoeven doen en lekker veel geslapen.

Dit was ook wel nodig want het roesje wat ik had gekregen mistte zijn uitwerking niet, daar ben ik flink beroerd van geweest zeg! Ik was echt blij dat Kevin thuis was, alleen had ik het niet gered met Jonah denk ik. Omdat ik een roesje had gehad moest ik kolven en weggooien en dit was al hels. Ik had namelijk als bijwerking tintelende handen waar bijna geen kracht in zat, en een stonede harsens, nou dat moet je voor de grap eens proberen...

Jonah is ook weer beter, geen koorts meer en hij is ook weer wat beter gehumeurd overdag. Hij lacht weer het grootste gedeelte en dreint niet meer zomaar om niks. hij krijgt af en toe toch wel zijn driftbuitjes als het niet helemaal gaat zoals hij gepland had maar die kan ik best goed hebben. Af en toe moet ik er zelfs best om lachen, het kan zo'n drammertje zijn!

Ik denk ook dat Jonah zijn eerste woordjes begint te leren. En het woord is: Lamp. Wel een beetje een raar eerste woordje, had het leuker gevonden als het mama was, maar toch. Als ik vraag: Jonah waar is de lamp? Dan kijkt hij gelijk de goede richting uit (in elke kamer, dus niet eens bij maar 1 lamp, en het maakt niet uit of ze aan of uit staan). Dan doet hij zijn handje in de lucht richting lamp en dan zegt hij: Hmp, hmp. Lijkt toch al een beetje heh?! Papa en mama zegt hij ook al een tijd, maar ik ben er nog steeds niet van overtuigd dat hij ons daarmee bedoeld. Hij zegt het namelijk vaak maar in het wilde weg en niet om ons te roepen ofzo.

Ik wil iedereen nog bedanken voor de lieve reacties op mijn vorige blog. Het deed me goed om te lezen dat ik niet de enige ben die het af en toe ook gewoon ronduit zwaar heeft, steekt me weer een hart onder de riem! Gelukkig gaat het nu weer iets beter (tot de volgende tegenslag, want het zal nog wel vaker zwaar worden), en zie ik het weer wat zonniger in allemaal. Mag ook wel met zo'n weer! Nu alleen maar hopen dat ik snel geen last meer heb van de pijn aan mijn getrokken kiezen!

406 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Mamavaneenwonder2010

    Wat fijn om te lezen dat jonah weer wat beter slaapt. Veel sterkte met de pijn aan je getrokken kies hoop dat het snel weg is voor je

  • florien15

    Fijn dat alles weer de goede kant op gaat!!!! Je voelt je dan ook meteen een stuk beter hè? Kindje weer tevreden en beter slapen dat geeft jou meer rust/slaap en voel je je ook beter. Beterschap voor je met je getrokken kiezen.

  • Marianne M

    Wat fijn om dit te lezen! Gelukkig!!!!

  • mama-van-emily-en-chelsy

    Wat fijn dat je eindelijk wat meer slaap hebt.
    Mijn vriend heeft ook pas zijn verstandskiezen laten trekken. Ook met een roesje maar hij heeft er helemaal geen last meer van gehad toen hij thuis was.
    Wat leuk dat jonah zijn 1ste woordje leert. Heel grappig dat dat lamp is haha.