IUI 2 mislukt

Goedemorgen BB vriendjes, 

Helaas is het gisteren toch doorgebroken de rode duivels! 
Ik had al 2 testen gedaan die negatief waren en dus was er al wel een beetje vanuit gegaan. 
Het is wel zo dan het dan wat makkelijker lijkt. 

De vorige keer was ik totaal overstuur maar het valt me nu reuze mee. 
Wat wel vervelend is is dat het bij de kliniek niet allemaal lekker loopt! 
We hadden met onze arts afgesproken dat wij nu door zouden gaan met IUI 3 en dan wel met hormoon stimulatie om te proberen 2 eitjes te laten rijpen de eerste keer had ik met 50 eenheden slechts 1 ei. Dus de dosis zou worden opgehoogd. 

Nu is hier ineens niets van bekent bij de kliniek toen ik gisteren belde voor een afspraak gaf ze aan dat ik moest gaan starten met de pil. voor ICSI 1. Nee wij hebben afgesproken met de arts dat wij doorgaan met IUI 3. O hier is niet van bekent. Kom dan toch maar even langs om een het met een arts te bespreken. Erg vervelend allemaal. Kunnen wij er nu weer met stoom en kokend water naartoe. 

Vanmiddag een afspraak dus we zullen wel horen hoe het nu verder gaat. 
Ik ga eind juni nog een weekje op vakantie dus voor die tijd moet de insiminatie hebben plaats gevonden. Zou mij benieuwen. 

550 x gelezen, 0

reacties (0)


  • patience

    Maar goed voor jezelf opkomen daar in het ZH. En heel veel succes voor de volgende poging.

  • chybou

    Hé wat jammer! Wat vervelend dat de artsen niet op één lijn liggen. Nu hangt het er steeds van af wie je voor je hebt. Hoop dat je vanmiddag meer te weten bent gekomen.

  • tinkybinky

    Wat balen allemaal zeg! Ik zie dat je uit enschede komt! Dan zit jij ook in de nieuwe fertiliteitskliniek in Hengelo? Ik zit daar ook met nog een paar vriendinnen en je hoort dit soort dingen daar vaker. Ze moeten nog erg aan elkaar wennen.. De artsen liggen nog niet echt met elkaar op 1 lijn! Zijn wel allemaal hele lieve mensen vind ik.. Succes en hopelijk gewoon nog even door met iui,

  • joosje-b

    Balen.... Hopelijk gaat het de volgende keer lukken...als de kliniek meewerkt. X

  • annoniem2015

    Dat is echt k*t!!! Hopelijk wordt het gewoon IUI 3 en is 3x scheepsrecht :D

    Sterkte en een dikke knuffel!!!!!

  • Loeka

    K*T zeg! Succes met het verdere verloop!

  • sylviabobo

    getver, das 2x balen! :( Ik hoop dat dat misverstand snel en makkelijk uit de wereld kan worden geholpen!

  • fantje

    He potver... wat een gedoe toch weer! Waarom kunnen ze dat niet goed documenteren, alsof jullie niet al genoeg gezeur hebben! Vervelend hoor meid! hoop dat de afspraak van vanmiddag duidelijkheid zal geven.

    x

  • jessje

    Wat vreselijk balen zeg... Super vervelend dat het ook zo onduidelijk is bij de kliniek. Ik zou inderdaad snel een afspraak plannen en doorspreken wat jullie eerder hadden afgesproken! Succes meis