Lieve BB vriendjes,
Zoals jullie weten willen wij al virj lang een kindje.
Dit gaat niet zo makkelijk we zitten nu al vanaf maart in de medische molen en worden erg tussen hoop en wachten gesleurd. Ik heb mijn beste vriendin als 1 van de eerste personen verteld dat het niet goed ging met het zwanger worden en dat mijn man onvruchtbaar was.
Sinds deze gebeurtenis ben ik mezelf niet en vrees ik steeds het ergste wat ik nu nodig heb is steun van mijn vrienden alleen schijnt niemand het te snappen en van mijn beste vriendin hoor ik zelden nog iets. Als ik haar spreke vraagt ze al helemaal niet hoe het ervoor staat.
Mensen hebben geen begrip voor de situatie en blijven maar zeggen:' je moet er niet zo veel mee bezig zijn' en het komt wel vanzelf en dan komen de verhalen ' ik ken ook iemand ........en in eens ZWANGER!' ik wil die verhalen niet horen want mijn situatie is weer anders dan een ander.
Hoe ervaren jullie dit? En hoe kan ik hier het best mee omgaan?
groetjes,
Jessica
reacties (0)