6 weken en 2 dagen zwanger van 5e wonder

Hoi allemaal,

Ik ben vandaag nieuw hier, mijn naam is Irene, ben moeder van 3 kerngezonde kids en ik ben voor de vijfde keer zwanger
en ben nu beland in de 7e week van de zwangerschap.
Nu ben ik sinds een week flink misselijk en sinds een paar dagen wordt het steeds erger. Zo ook de moeheid...

Bij de vorige zwangerschap had ik die symptomen veel minder, afgelopen augustus was in zwanger van de 4e maar helaas verloor ik het binnen 6 weken.
Nu ik die eerste mijlpaal van de zes weken zonder bloedingen heb doorstaan hoop ik dat dit vruchtje wel blijft leven.
Gezien mijn huidige symptomen durf ik optimistisch te zijn.
Mijn eerste echo staat wel pas ingepland bij 8 weken en 4 dagen, en dat valt uitgerekend op schrikkeldag 29 februari.
Niet dat ik bijgelovig ben hoor... maar het wachten duurt wel eeuwig voor mijn gevoel.
En bij 9 wkn 6 dgn voor het eerst naar de vk
Spannend allemaal.
Nou ben ik al gezegend met 3 prachtkinderen en heb ik met de 4e dracht ervaren dat het krijgen van een gezond kind geen vanzelfsprekendheid is.
Dit kindje is een extra cadeau en mijn vriend en ik zijn zielsgelukkig!

411 x gelezen, 2

reacties (0)


  • Wijonsgezin

    trots op jou lieverd

  • Bailey22

    Hoi Irene welkom op BB . Ik heb net 2 miskramen gehad in 1,5 maand en beide keren totaal niet misselijk niks. Was al bang dat het daardoor niet goed ging en idd. Beide keren ging t mis . Ik denk dat jouw hcg hormoon nu erg aan het verdubbelen is en dat is juist goed . Dat is vaak een goed teken ! Ik had dat ok bij mijn eerste zwangerschap en dat is ook allemaal goed gegaan ondanks bloedverlies . Fijne gezonde zwangerschap gewenst :)