Heey dames,
Het viel allemaal reuze mee ze had het dossier gelezen en was dus van alles al op de hoogte! Hele aardige vrouw en we hebben eigenlijk alleen kennis gemaakt en Megan heeft wat gespeeld. Geen enkele op of aanmerking gehad (beter voor haar haha)
Helaas vond ik het weeg momentje minder leuk,,,, Megan weegt nu 26 kilo aan de ene kant rot maar aan de andere kant ook weer goed. Ze is in 5 maanden tijd maar 4 kilo aangekomen. Maar toch is 26 kilo een heel gewicht en had ik gehoopt dat ze toch rond de 22/23 was blijven hangen. Ze is 85cm iets groter ook als gemiddeld.
Het is rot dat ze weer zwaarder is geworden, maar gelukkig lacht ze nog steeds en is ze gelukkig. Loopt hele marhatons en is een bezig bijtje. Ze leert elke dag wel wat nieuws
Gelukkig is ze ook zo goed als beter al slaapt ze snachts wel heel erg slecht. Net als der mama.... vannacht hebben we samen ervoor gezorgd dat papa maar 2 uurtjes heeft geslapen, (mama ook) maar die zit nu op zijn werk. Ach dalijk als de kleine der is hebben we ook minder nachtrust!
reacties (0)