Hoi meiden!
Nou mn buikpijn heeft uiteindelijk tot gister aangehouden!! Pff.. at vermoeiend is dat zeg.. Ik heb nu nog steeds wel wat last van mn maag! Vooral wanneer ik gegeten heb, maar goed zal ook wel weer over gaan!
Verder gaat het best goed met me.. ben wel erg zenuwachtig voor mn ziekenhuis bezoek op 25-10! Vind het zo spannend wat ze me gaat zeggen.. Ze vertelde me toen dat ik eerst nog wat moet afvallen.. Ze wilde de oparatie wel doen, maar vond het niet nodig! Omdat het toch risico's met zich meenam..
Ik ben nog steeds bezig met afvallen.. Maar het gaat niet heel hard meer helaas.. Mn plannen zijn om maandag naar de sportschool te gaan!! Zo'n grote stap voor me.. Maar ik moet het doen!!
Zoals jullie zien heb ik mn profiel weer een beetje opgepimt! Ik kon wel weer even wat anders gebruiken :)
Fijn weekend nog lieverds!!
xx
reacties (0)