Stiekem met mezelf gedanst


He hallo allemaal!

Gisteren kon ik het even niet laten. Ik had het rijk voor mezelf, muziek lekker hard aan en stond de was weg te werken. Op de climax van Fat Frreddy's Shiverman (sommige bands kunnen muziek zo mooi opbouwen) kon ik het niet laten, even heerlijk 2 minuten lekker gedanst, maling aan mijn BI en buik, even alles van me af.

Het is nu niet zo dat dit zo mooi is om te zien, ben geen prof danser of zo, maar vind dat soms zooooo heerlijk! Al je zorgen even omzetten in positieve energie. Maar goed, binnen een paar uur had ik er al spijt van hahaha. Tjonge wat voel ik me een oud wijf zeg! Mijn bekken, benen krampen en doen pijn alsof ik met 50KM per uur van de fiets afgevallen ben of zo. Maar toch, het was die 2 minuten zoooo fijn om even niet te denken aan alles wat ik niet kan / mag.

Het gaat goed hier, dagen gaan wel raar, ene kant gaat het snel, andere kant mis ik het werken heel erg, al besef ik me vandaag weer eens dat dit eigenlijk ook niet meer gaat.

Manlief wordt wel gek van me, we zitten teveel op elkaar lip geloof ik, maar dat zal nog wel even duren voor ik weer aan het werk ben!

Mijn lieve dochter is een schatje, maar ook een driftkopje en duidelijk een eigen willetje. Soms wordt ik dan wel wat onzeker, doe ik het wel goed? Ik ben zwanger een watje merk ik, ik heb veel meer moeite met streng zijn dan normaal, en dat maakt manlief vaker de boeman.

Pottietraining gaat met vlagen. Ene moment supergoed, daarna poept ze weer 3 dagen niet dus toch weer een pamper om, en dan zie je het weer achteruit gaan. Manlief zegt steeds dat ik er niet zo op moet zitten, maar weet dat ze het wel kan, ze kan zelfs 12 uur droog in de nacht! Alleen dat stomme poepen kan ze niet op de potje / wc, en dat maakt het wat ingewikkeld. Ze weigerd dan te poepen, en dat duurt dagen en dan komt er heel veel uit, wat allemaal gewoon in haar broekje zit.

Ach ja, komt wel goed, maar ga wel goedkopere luiers voor haar aanschaffen! Onzin om voor de ongelukjes van die dure luiers te kopen.

Allemaal een heel gelukkig, gezond en liefdevol 2013 toegewenst, dat al onze wensen uit mogen komen!




438 x gelezen, 0

reacties (0)


  • linda19091979

    Lekker gek doen hoort erbij toch? Ik wens jullie een heel mooi 2013! xxx

  • mama-van-luuk

    Lekker dansen als je dat gevoel hebt hoor, en daarna een uurtje bedrust,haha.
    En dat zindelijk zijn, ik denk dat je man een beetje gelijk heeft... Sorry, sorry...
    Ze is nog jong en op een gegeven moment vindt ze het zelf niet leuk meer om een luier aan te hebben, of is ze zelf trots dat ze droog blijft. Niet stressen, als ze 3,5 is kan je altijd nog meer vaart erachter zetten...echt waar.

  • Droemama

    jij ook de beste wensen meid.
    En lekker toch, even dansen. Hihi...

  • si78

    Lekker dansen meid, dat is goed voor je geest! Voor je lijf iets minder hihi maar fuck it, je kan daarna toch weer rustig bijtanken toch! Ik kan me voorstellen dat pottietraining af en toe frusterend is. Maar het gaat gewoon in fases. Poepen schijnt voor jonge kindjes gewoon moeilijk te zijn maar ook dat verdwijnt meid. Hou de moed erin want voor je het weet poept ze gewoon op de wc! Ook voor jullie een mooie jaarwisseling gewenst en op naar een fantastisch 2013!!!
    Liefs Si

  • Blenntmama

    Heerlijk ff lekker dansen!!!ik zing er het liefst ook nog keihard bij hahaha

  • zonnestraaltje5

    meid lekker toch even alle stress van je af dansen. hahah.. fijne jaarwisseling meid