Milou nu ruim 1 maand

Hey meiden,

Ik ben er echt nog wel hoor, maar heb de laatste tijd veel voor mijn kiezen gehad. Het gaat nu goed met me, maar de nachtmerrie is nog steeds niet achter de rug. Ik voel me voor het eerst sinds de bevalling weer een beetje fit, maar helaas is het abces in mijn borst nog niet compleet verdwenen. Ben van de week weer naar het ziekenhuis geweest met het idee dat ik weer onder het mes zou moeten. Laat ik de slechte behandeling in het ziekenhuis maar even achter wegen laten, maar na heel wat zeuren om antibiotica en een echo. Heb ik uiteindelijk een echo gekregen en de conclusie was, dat het nu nog om te kleine abcesjes gaat om nogmaals te opereren. Dus antibiotica gekregen en nu gaat het weer iets beter, maar die harde plek zit er nog steeds dus ik hou me hart vast. Vanmiddag maar weer naar het ziekenhuis voor controle en hopelijk hebben ze een plan hoe we nu verder moeten. Want kan nu toch echt wel zeggen dat ik het zat wordt. Want dit duurt inmiddels al ruim 4 weken, en heb nu zin om te gaan genieten.

Maar met Milou gaat alles geweldig, we zijn afgelopen maandag toen ze precies een maand was, naar het consultatiebureau geweest. En alles was goed. Ze is 6 cm. gegroeid en precies 500 gram aangekomen. En ik ben echt zo blij met mijn schatje, ze is de allerliefste. Ze huilt alleen als er echt wat is en slaapt heel tevreden in haar eigen wiegje. En de afgelopen drie nachten heeft ze zelfs minimaal 6,5 uur achter elkaar geslapen, dus daar waren papa en mama heel blij mee. En ik kan zeggen dat ik weer voor het eerst sinds een half jaar, als van ouds heb geslapen. Want aan het eind van de zwangerschap laat dit ook al te wensen over, vanwege je omvang of omdat je blaas gewoon te vol zit. Dus heerlijk!!!! En verder gaat het met de borstvoeding van haar ook heel erg goed, ze hapt sinds een week in een keer goed aan. Dus mama is super trots op dat mooie meisie van me.

Dus meiden sorry heb niet veel kunnen reageren, maar heb helaas te veel tijs in mijn bed door moeten brengen. En de laatste tijd weer te veel tijd in het ziekenhuis, maar hopelijk heb ik vanaf nu weer veel meer tijd voor jullie!!! En ik hoop natuurlijk dat het bij jullie ook allemaal goed gaat en jullie kunnen genieten!

Liefs Sylvana

471 x gelezen, 0

reacties (0)


  • waiting4u

    Hey meis.. Hoop dat alles snel is afgelopen met de abces in je borst en dat je gauw optimaal kan genieten van je kleine meid..
    Liefs

  • kim2704

    nou het zit jou ook niet mee

    ik heb gisteren weer in het ziekenhuis gelegen en ook nog op de kamer waar ik bevallen ben
    ze dachten dat er een stuk placenta was blijven zitten (ondanks dat mijn baarmoeder helemaal gereinigd is)
    en voor mij is de nachtmerrie ook nog niet voorbij moet over 2 weken terug en krijg dan te horen of
    ik nogmaals onder het mes moet voor mijn onderkantje

    wel fijn dat alles goed gaat met milou
    en succes nog met herstellen

    liefs kim

  • Miss-angellisch-mommy

    Je hoeft je niet te verontschuldigen. Hopelijk verdwijnt die stomme abces snel zodat je ECHT ECHT weer snel helemaal fit voelt zonder die troep (operatie/antibiotica). Fijn dat de kleine meid het goed maakt. Het gaat wel snel zeg alweer 1 maand oud... Liefs

  • starry80

    oh, wat een flinke meid heb je. Ik denk dat ze al voelt dat mama het wat moeilijk heeft en dat ze daarom zoooo braaf is om je extra te sparen . Al die zorgen is wel minder... je hebt het nog niet kadoo gekregen hé... Hopelijk helpt de medicatie nu echt snel! x

  • Sabf!

    Lekker genieten van jullie meisje en lekker aan jezelf denken!

  • Bloem28

    hopelijk gaat t vanaf nu alleen maar beter! X