Zwanger

Nee, ik heb toch niet nog een test gedaan. We gingen een weekendje weg en ik had geen tijd om even langs de drogist te gaan. In ieder geval heb ik de eerste test bewaard en daar is toch wel een duidelijke streep op te zien. Ik ben ook nog niet ongesteld geworden en dat was ik anders allang geweest. Ik ben dus zwanger. Het voelt niet zo alleroverheersend als de eerste  zwangerschap. Ik heb er geloof ik ook niet zo'n last van als de eerste zwangerschap, toen had ik een dag of twee na de test echt het gevoel alsof er een hormonenbom was ontploft, ook wat mijn agressiviteit betreft (normale PMS 10 x versterkt haha) Nu heb ik tijdens het autorijden wat last van misselijkheid, heb ik af en toe steken door mijn borsten en wat krampen in mijn buik. Vanochtend leken het wel halve indalingsweëen en was ik even bang voor bloedverlies. Gelukkig was er niets aan de hand en zijn de krampen weer vervlogen)

Overdag als ik niets voel, dan denk ik er niet eens over na en dan ineens op de avond als mijn meisje op bed ligt, denk ik eraan. Wat ben ik toch intens gelukkig, ook al voelt het bijna 'normaal.' Het is zo raar met het allesoverheersende gevoel van die eerste keer. Als die kleine frummeltje blijft zitten, dan  zijn we toch wel een gezegend stelletje bofkonten dat we dit in onze schoot geworpen hebben gekregen.

Door het weer hebben we besloten op het eind van de ochtend te vertrekken en als ik de natte sneeuw zie neerdwarrelen ben ik blij dat we deze hele dag niet hebben meegepikt...Beter maar heelhuids thuis en genoten te hebben van de afgelopen dagen.

540 x gelezen, 0

reacties (0)


  • mama~renske

    gefeliciteerd meid, en nu maar hopen dat e bekken zich deze zwangerschap goed houdt!!!

  • hako

    Doe alsjeblieft morgen een test!!! Gewoon, ter bevestiging

  • liefje2010

    Leuke blog.. maar vooral leuk en fijn om te lezen dat ik niet de enige ben met agressieve buien hahahaa. PMS inderdaad!! Het is de progesteron waar we niet tegen kunnen. Kheb in het verleden alles al geprobeerd, voor dat ik zwanger was. Mijn god , vanaf mijn 25ste werd t met t jaar erger. Op het laastst aan de Primroseoil capsules, dat werkte een beetje.

    Ik had het heel erg in week 2, het progesterongehalte was toen in zijn piek bij mij....grrrrrrrrrrr
    Mijn man zei nog, als het maar niet de gehele zwangerschap zo gaat.

    We mogen inderdaad dolgelukkig zijn meid. Zomaar weer zwanger. Ik kan het ook nog steeds niet geloven...