ZESHONDERD??????

Jawel, al 600 dagen lid van BB. Wat is er veel gebeurd zeg! Nu gaat het wel goed. Ben druk aan het werk, heb net voor de kerstvakantie mijn opsporingsbevoegdheid weer gehaald. Dus daar ben ik vanaf.

Verder druk met onze tweede. We lopen bij de kinderarts maar die doet niets. Verder een kinderpsycholoog, want misschien is het toch stress/spanning. Daar gaan we zeker mee door. En we zijn bij een Osteopaat. Dat was de eerste die haar echt geholpen heeft en waardoor een beetje verbetering is ontstaan. Vanavond de eerste keer bij een orthomoleculair deskundige. Eens kijken of zij ons kan helpen om erachter te komen waarom ons meisje zo vaak buikpijn heeft. Want ik moet en zal het weten!!!!! Dan kan ik er tenminste wat aan doen!

Over 2 en een halve week vertrekt mijn hubbie naar Afghanistan. Zucht. Dat worden weer zware maanden. En verder gaat de auto morgen naar de garage. Wat er allemaal niet werkt? Volgens de display werken de airbags niet, de remmen niet, de ABS niet, de deurvergrendeling, de spiegels klappen niet uit, de kilometertellers werken niet, de snelheidsmeter. Dus grrrrr, Pokkeauto!

Wel net een heerlijk weekeinde met zijn tweetjes gehad. Wat is de Hooge Veluwe mooi zeg! Geen wilde dieren gezien, alleen een dolle hond, de onze! Die was helemaal gelukkig met zoveel honden daar. Het kon de hondenhemel wel zijn. Elke keer als hij verder moest lopen kwam de volgende hond er al aan. Erg leuk! En op het Park was een beautycentrum. Dus mijn man en ik hebben beiden een massage gehad. Oh, dat is lekker. Ik had er ook een kruidenpakking bij, maar dat hoeft van mij niet weer, maar die massage.....

En dat was het wel eventjes. Ik ga een crackertje eten en dan weer aan het werk. Groetjes,

446 x gelezen, 0

reacties (0)


  • animallove75

    Sluit me aan bij Sprinter2011 :-) Hoe gaat het verder met je? x

  • Sprinter2011

    proficiat met je 600 dagen lidmaatschap
    Sterkte met je dochter, hopelijk is ze gauw van haar buikpijn verlost. Succes voor je man als hij naar Afghanistan moet.
    Liefs

  • lioness

    Hopelijk vinden ze de oorzaak, stress kan, misschien het werk van je man, kan me voorstellen dat een uitzending bij een gevoelig meisje hard aankomt. Misschien allergie voor een of ander product (melk, gluten, etc etc), daar heb je specialistische onderzoeken voor, als ik jou was zou ik daar toch ook eens over nadenken.

  • bobbie

    Oei, hopelijk vinden ze idd het probleem bij je dochter.

    Is je man in het leger ? Lijkt me rot om hem te moeten missen en thuis bang af te wachten. Hoe lang moet hij gaan ?

    Wel tof dat jullie een leuk weekendje hadden ! En ja, de honden amuseren zich hé als er andere zijn.

  • Lie

    600 dagen....Dagen met verdriet en blijdschap. Heel veel gebeurd...misschien wel teveel. Maar dan ben je weer blij met BB.