School

Vandaag hadden de kinderen pietendag op school.

stomste dag van de week om met meer dan 500 leerlingen pietendag te houden op een korte school dag.

Leila moest er even tussen uit, volgens de juf had ze gezegd voor dat ze werg ging dat ze als ze dorst of trek had maar even moest gaan eten en drinken. want er was geen tijd om met de kinderen in de kring te gaan zitten. En deedt er heel laconiek over. Zo het is haar eigen verantwoording.

Het is trouwens dezelfde juf waar ik vorige week ook al een aanvraging mee gehad had. Want ze had namelijk niet op geschreven dat ik met haar naar de schoolarts moest omdat ze vorig jaar te lang en te ligt was na controle. Heb het 3x met haar erover gehad, maar ze had het niet opgeschreven. Ze had Leila niet bij de Gym gemist, Ze had leila pas gemist toen haar eten en drinken nog in de bak lag, dus bij de eerst pauze. Dus ik om 10.00 op school aan met Leila en de hele klas over Leila heen en waar was je de juf is je aan het zoeken want je was kwijt. En wat doe jij nu bij je moeder ben je naar huis gegaan. We wonen meer de 1 km van school weg. Juf zat gewoon in de leraren kamer. Ik was totaal niet gebeld of wat dan ook. Dan aan het einde van de dag wordt de juf boos op de kinderen die hun dag taken niet af hebben. Leila kreeg die dag dus haar 3e aanval over haar heen. Gevolg een kind dat al heel kwetsbaar is op emotioneel gebied weer de grond in getrapt wordt.

Vandaag dit er nog eens over heen. Loopt naar de vrouw waar Leila een afspraak mee had. Juf was niet in de klas. Aleen een hulp moeder.

Het zit me ver boven mijn hoofd mijn boosheid en ik zit er heel strek aan te denken om volgend school jaar een andere school te zoeken. Echt ik wordt zo langzamerhand gek van alle steken die ze laten vallen.

ja veel leerkrachten ziek, Ja we zijn een nieuwe directie en we zijn een nieuw koers gaan varen het duur allemaal wat langer.

Jongen houd toch een op met die.............. smoesen.

Ik wil dat mijn kinderen goede onderwijs krijgen en dat de leerkrachten weten wat er in de klas gebeurd en dat ze opschrijven als ouders wat door geven.

Nog even en mijn kinderen gaan volgend school jaar naar een andere school, want hier is het allemaal een soep zooitje.

Jullie zien dat ik verschrikkelijk boos ben, ooo ik wil ze de kont zo vol schelden.

457 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Anna7

    Ik hoor je moeders!!! Ik snap je frustratie! Ik hoop dat het nu wat gezakt is :-)
    Wij gaan vanavond naar een info avond voor Eron zijn toekomstige school... Ook ik wil het aller beste!
    Liefs!

  • falconer

    He jasses, wat lastig zeg! Ik hoop dat je er nog uit kan komen met school en idd, anders volgend schooljaar een betere school opzoeken!