Nummer 3 is ziek de oudste

vandaag me maar afgemeld op me werk. slaap al de hele week slecht en nu is de oudste ook ziek geworden.

Ik begin ondertussen ook meer te hoesten en dan 6 uur bellen leek me niet verstandig.

ze hebben me nu ziek genoteerd had deze week al 2 vrijdagen op genomen voor de kids.

Maar nu ik zelf ook ga hoesten is het verstandig om me maar ziek te melden, helaas of gelukkig voel ik me niet ziek. Maar goed dat kan moregn natuurlijk anders zijn.

Vandaag namelijk met de oudste naar de post geweest, ze had het zo benauwd vannacht en nu ligt ze in bed.

dat is echt helemaal niets voor haar, ze wilde gewoon naar haar bed toe.

Kleine Nurah ligt ook in bed dus die heeft gezelschap in de kamer. En dat vond ze wel leuk, helaas reageerd haar zus niet op haar geroep en gezang. die is duidelijk beterder aan het worden. de middelste moet nog een beetje uitzieken in de vorm van wat meer gaan slapen. Ze is namelijk nog niet te genieten.

Ik zit dus nu al 10 dagen met zieke kinderen, zelf begin ik ook  dus 4-5 van het gezin heeft de griep al gehad, nu ork nog. Maar ik hoop dat hij niet ziek wordt. Hij namelijk net weer begonnen met werken en vanaf volgende week weer meer uren, dus het is in zijn belang dat hij niet ziek wordt.

Nu op naar beterder tijden.

Groetjes gezina

457 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Mammina

    Idd op naar betere tijden! Heel veel beterschap met je meisjes, en zorg ook goed voor jezelf!