Uitnodigingen de deur uit

Dit is de tekst helaas krijg ik de foto er niet bij
Op 5-10-2010 word ik 1 jaar  komen jullie op mijn feest de 9 oktober vanaf 14.00-14.30 dan heb ik me slaap je gehad. Eet je mee laat het ons dan de 7 oktober weten. Dan weet papa voor hoeveel gasten hij moet koken.
 
Tot 9 oktober.
Oja ik heb al heel veel misschien kunnen jullie samen wat doen. Ik ben al een grote meid maat 80 is al een beetje klein dus als je kleding wil komen moet het helaas groter zijn.
 
Liefs Nurah

449 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Anna7

    Leuk! Die van mij zijn ook al de mail box uit en ook mag bij ons iedereen eten!!! En dan geen Hollandse broodjes met soep hoor, haha.

    Foto staat er ook bij, alleen wat scheef. Wat een boefje is ze zeg!

    X Anna

  • san74

    Ik heb iedereen ook al uitgenodigd maar dan zonder een kaartje.heb een shirtje besteld met erop gedruk:Hoera!!Ik ben jarig!! Wij vieren het zaterdag 2 okt voor een aantal mensen en 5 oktober voor de naaste familie na half 4 . Wat geven jullie haar op verjaardag als ik vragen mag? we weten het nog niet!Geniet ervan xx