Ik kan me angst niet de baas

Zoals de meeste in mijn vorige blog konden lezen moesten we met Shania naar de dokter en werd er een verdikking gevonden in de lymfe klier onder haar oksel.

De arts vermoed kattekrabziekte, omdat Shania een paar maanden geleden is gebeten door een teek, wordt zij ook op lyme gecontroleerd.

Naar aanleiding van de dag na het bezoek aan de arts.

Shania was samen met Shira bij de oppas ivm met onze verhuizing, waar mijn nichtje in tranen me opbelde rond 18:00, met de melding dat Shania zo vreselijk huilde en zo warm aanvoelde.

De doos ik in me handen had zette ik zwijgend neer, en er kwam een ongekende rust over me, om te zorgen dat ik niet in paniek zou raken, de adem werd me ontnomen en zwijgend ree ik naar het adres.

Waar mijn lieve nichtje over Shania als een beschermengel heen hing om haar tegen alle kwaad te beschtermen, Shania kermde enkel en wat bloedheet, 39/8 koorts werd gemeten, waar ik in telefonisch overleg ging met de huisarts, een zetpil om te kijken wat dit zou doen was haar advies,

Na 2 uur belde ze me zelf op om naar de gang van zaken te vragen, ( een fantastische huisarts is ze)

Ik zei de zetpil doet zijn werk, maar ik ben doodongerust, kom maar zei ze.

Zo gezegd zo gedaan, ze heeft Shania na gekeken en de zwelling bekeken die nog niks was verminderd, een dikke lijst voor het lab en ik nam haar weer mee naar huis, omdat Shania weer aanspreekbaar was,anders had ze voor observatie naar het ziekenhuis gemoeten.

Van alles spookte door me hoofd, immers is mijn oudste nichtje op 2.8 jarige leeftijd overleden aan een septibactie, en Shania is nu 2.7 jaar.

Ook hierop wordt Shania geprikt.

Het eerst bloedonderzoek levert geen bijzonderheden op, iets verhoogde ontstekingswaarde, maar niet schrikbarend, de kweek duurt nog een week, dus ook de uitslag van de kattekrabziekte.

Toch verwijst de arts me naar de kinderarts omdat Shania in tijden en wijlen ineens een dag koorts heeft, zomaar uit het niks.. De andere dag is dit weer voorbij.

Ik ben zo blij dat onze arts dit zorgvuldig uit wil zoeken, omdat ik mijn angst bijna niet de baas kan,

Dit kleine meisje is kilo/s afgevallen, ziet zo wit om het smoeltje

Ik hoop dat de arts mijn angsten morgen kan wegnemen want gelukkig mag ze morgen al naar de kinderarts..

Ik hou jullie op de hoogte

464 x gelezen, 0

reacties (0)


  • daantje en davy

    Ja dat kan ik mij heel goed voorstellen.
    Hopenlijk is ze snel weer de oude.
    En goed dat je een fijne huisarts hebt.
    Liefs Brigite.

  • The3Ladys

    Oooo meis, hoop voor jullie maar ook vooral voor haar dat alles goed is. En als ze iets mogen vinden dat het goed te verhelpen is.

    Geef dr maar een hele lieve zachte knuffel van me.

    xxx
    Bianc

  • sanrico

    jeetje, ik kan me jouw angst zo goef voorstellen. elk pijntje dat je kind voelt, voel jij ook!!! heel veel sterkte met de kleine meid. liefs

  • skally

    Heel veel sterkte,laten we hopen dat het nog mee valt.
    Groetjes Skally

  • wensje

    Heel veel sterkte meid. Ik duim voor je dat de uitslag morgen goed is en dat er niets ernstigers aan de hand is. Heel veel beteschap. liefs en dikke knuf wensje

  • Htje

    Goh,sjemig he!! Wat een verhaal zeg..vind het nu ook spannend hoor. We hopen natuurlijk op het goede he !! Heel veel sterkte!!

    Liefss