Uitslag cardioecho van de baby

Vanmiddag 14:40 afspraak umcg herhaling echo van vorige week.

Ik heb speciaal een bekertje chocolade genomen ipv koffie, simone zei daar wordt de kleine druk van, dus lekker aan de choco en toen naar boven, ik ging een beetje met een moederloos gevoel erheen want de kleine was vanaf vanmorgen 05:30 al bezig met van alles, en trapte me overal en tegelijk, onderweg in de auto was het eindelijk heel even rustig, kon ik even op adem komen.

De echo begint goed, tenminste de kleine laat zich gewillig zien, en zowaar de kleine ligt stil, de echoscopist wordt er nerveus van, omdat het haar niet was gelukt vorige week, was ieder moment van stilte van belang, en ja het beeld is duidelijk, en even kan ze heel snel alles bekijken en op de foto zetten, zelfs de aanleg en alles wat ze wilde zien, in samenwerking van haar collega die de onderzoeken naar afwijkingen bij ouders doet. En dit kleine wondertje heeft een hartje van goud.

Dan is het ineens voorbij met de rust en de kleine draait zich van ons af, om vervolgens alles om zich heen te trappen en te schoppen, de arts geeft aan : dit is een drukke baby in de buik.. daar wist ik alles al van, alleen door de bovenliggende placent was ik tot vanmorgen 05;30 hier nog redelijk van bespaard gebleven, maar nu is deze rust over.

tijdens het onderzoek wordt geregeld een harde buik geconstateerd waar ik me al van bewust was, en ze vraagt me hoe het verder met me gaat, hartkloppingen en harde buiken !!! gaan niet samen. Ze belt met afdeling cardiologie en even breekt het zweet me uit, en dacht nee toch... straks houden ze me alsnog, ik wordt lichtelijk nerveus en slaak een zucht van opluchting als ze tegen de arts zegt dat ze bekend zijn met de klachten, en zolang ik zelf denk dat het veilig is, mag ik naar huis... er wordt ook gevraagd of ik nog werk, maar dat is al even afgelopen voor mij, anders had dit wel weer per vandaag geweest...rust houden en ik mag naar huis......................

en dacht rust waar en wanneer.......morgen kijkers voor het huis dus geen tijd voor rust..

ze hebben de kleine niet gemeten omdat ik maandag weer terug moet voor controle, nou ik kan in elk geval niet zeggen dat ze me niet in de gaten houden.

387 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Janine69

    Het gaat allemaal niet van een leien dakje bij je maar gelukkig zijn de uitslagen steeds goed. Genieten en rusten dus maar he?

  • mem3637

    hey

    nou super dat alles goed is met die kleine
    en dat ie zich ff liet bekijken
    liefs buufje

  • daantje en davy

    Hai ik lees dat je kleintje zich gedragen heeft tijdens de echo en dat alles goed gaat met haar(zeg ik toch goed he.) En met jou gaat het naar omstandigheden ook goed. Wat een leuk nieuws allemaal.
    Nu je huis nog ik zal duimen.
    Rustig aan en ik hoor later weer van je.
    Liefs Brigitte.

  • proud to be mom

    hahahaha lieve schat, weet je dan niet dat je van chocolade ook mega energie krijgt ???? hahaha
    Hoe dan ook, ik ben heel blij voor jullie dat alles er super uit ziet, dat er mooie shoots zijn gemaakt, en dat je gerustgesteld kunt zijn.
    Heerlijk voor je, echt superrrr !!!
    En goed dat je zo onder controle staat !!

    Succes met het huis... hopelijk zit er snel iemand tussen die helemaal verkocht is!!, scheelt ook weer een hele hoop ;)

    Liefsss Simone xxx