Onrustig

Vandaag overkomt me een gevoel van onrust, misselijkheid overvalt me, mijn hoofd laat me niet met rust en zegt me, misschien is er wel wat mis, klopt jou hartje nog wel.. ik probeer me gedachten te verzetten maar als een duvel om een hoekje overvalt steeds die gedachten mijn gevoel.

ik mamma van vier kinderen, al enig ervaring met zwanger zijn, herken dit gevoel bij geen enkel. waardoor de onrust in mijn lijf alleen maar groeit, het zal toch wel goed gaan, klein wondertje?

het ziekenhuis is anderhalf uur rijden, om naar een huisarts te gaan, waar ik nog niet zo goed kan uitleggen in het duits dat ik overvallen wordt door een onrustig gevoel, vind ik ook wel wat.

een dopetone geeft misschien wat rust, maar ja het probleem is dat ik die niet heb. op 30 december gaan we pas op bezoek bij jou, gaat dit onrustige gevoel nog weg voor die tijd, je ben nog net te klein om te antwoorden dmv van de schop, wat natuurlijk nu wel heel goed zou uitkomen.

ik moet maar even gaan rusten en hopen dat het gevoel afneemt, en als een wonder jij mij een schoop geeft waarin je aangeeft stel je niet zo aan.......

417 x gelezen, 0

reacties (0)


  • sanrico

    hoi hoi,

    ook voor mij heel herkenbaar!!!!! Wat betreft die doptone, misschien is het beter dat je die niet hebt. Ik heb er namelijk wel 1 maar het lukt me nog steeds niet om het hartje te horen, weet je hoe frustrerend dat is!!!! Ga er nu maar gewoon van uit dat het grootste percentage van de zwangerschappen gewoon goed verloopt na de 12 weken en probeer een beetje vertrouwen er in te hebben. Ik weet zo goed hoe je je voelt en morgen is het waarschijnlijk weer heel anders. Zoals je al zegt, als je moeder bent van 4 dan weet je dus dat het goed gaat komen....toch???? Ik heb ook al een zoon, maar ben nu voor de 4e keer zwanger, dus ik maak me ook wel zorgen hoor. Geniet er van en kijk lekker uit naar het bezoek aan de verloskundige en dan ben je vast al je zorgen kwijt. liefs Sandra

    ps: leuke foto zeg!!!!!!

  • jeanny

    hey
    wat herken ik dit zeg
    ik had het ook en ik voelde de baby pas met 22 weken...
    ik had wel een doptone maar dat gaf allen nog meer onrust want ik kon het hartje niet vinden en horen want mijn placenta ligt aan de voorkant,dus heb dat ding ook meteen weer weggedaan.
    probeer het een beetje van je af te zetten dat er iets mis zou zijn en wacht de controle af want door je vanalles aan te praten kan je niet echt van de zwangerschap genieten.
    de kerst komt eraan en dan is het zo de 29ste (ik moet toevallig dan ook weer op controle)
    alvast hele fijne feestdagen gewenst.

    groetjes jeanny

  • proud to be mom

    Hoiiii , weet je, ik heb ook die onrust heel erg gehad, bang dat er iets fout was....en ik heb de 'angelsound' van een vriendin kunnen lenen. Wanneer ik dat onrustig gevoel ervaar, dan pak ik dat ding, en ben dan zo opgelucht wanneer ik het hartje hoor! Niet wachten voor de eerstvolgende afspraak bij de VK, niet lang in onzekerheid te hoeven blijven.... Ze zijn te koop oa. bij kijkshop voor ongeveer 30 euro, dus wat dat betreft is het heel goed te doen....vooral voor je eigen emoties.

    Groetjesssss Simone xxx

  • marian

    Oh wat vervelend voor je,het is vast allemaal goed maar kan me voorstellen dat het niet prettig voelt.
    misschien kan je kijken of je via internet aan een angelsound kan komen?

    Liefs en sterkte