Hallo meiden..
Zoals jullie weten is Tom maandag weer een nachtje in het ziekenhuis geweest voor nogmaals een ph meting. maar dan met de medicatie erbij om zo een beeld te krijgen hoe zijn reflux zich houd.
Vermoeden van ons was dat de medicatie niet meer voldoet. En we hadden afgesproken dat als we hierover twijfelden dat ze er naar zouden kijken. Zo gezegd zo gedaan.Tom begon weer in de afgelopen week minder goed te drinken en eten. max 100 cc per fles.. dus uiteindelijk aan de bel getrokken en gelukkig kon hij gelijk maandag komen
We hadden afgesproken dat we om 11 uur zouden komen zodat hij nog wel een fles om 7 uur mocht omdat hij anders van 7 tot 10 het op een schreeuwen zou zetten omdat hij toch echt wel honger heeft als hij wakker word. Nou we hebben een eigenwijs mannetje dat weten we en dat liet hij weer lekker zien. Om 7 uur weigerde hij na 5 slokken de fles met als gevolg dat ik om half 11 met een schreeuwend kind richting ziekenhuis ging, Nadat de sonde erin zat en de controle doorlichting gedaan was kon hij om 12 uur eindelijk eten. Op 1 of andere manier had Tom zoiets van dat gebeurt me niet nog een keer en hij heeft deze dag dus ook alles opgegeten wat we hen aanboden. . flesjes leeg en groentehap op.
We hebben vanmiddag uitslag gehad. De reflux was met de medicatie tijdens de meting nog wel aanwezig alleen zagen ze dat hij juist last had van reflux als hij rechtop was en niet als hij ligt????
Ze hebben dit besproken maar kunnen nog geen oorzaak hiervoor vinden en hebben besloten deze casus door te sturen naar Groningen!! Daar is een specialist op het gebied van slokdarm en reflux bij baby's
Al met al word het dus weer wachten op antwoord. De kinderarts gaf al wel aan dat er een mogelijkheid inzat dat Tom naar Groningen moet.
Ik word er niet blij van..
Voor nu moeten we goed in de gaten houden of hij over de dag voldoende binnenkrijgt en dat hij natte luiers blijft houden.. zo niet dan aan de bel trekken
Tot zover..
liefs Macha
reacties (0)