Kus van een geit..

hallo allemaal..

afgelopen weekend zijn we voor het eerst met Tom naar de kinderboerderij geweest.. en natuurlijk ook even in de geitenweide..

Tom in zijn kinderwagen waar hij heel stoer al rechtop inzit.. 1 van de grote geiten vond Tom super interessant dus kwam even een kijkje nemen.. Tom vond het allemaal best.. (zie foto in mijn fotoboek) Heerlijk om zo op stap te gaan als gezinnetje..

De afgelopen weken gingen super goed met Tom. hij is mooi aangekomen en een happy mannetje.. afgelopen weekend werd hij wat verkouden en begon weer minder goed te drinken.. allereerst denk je dat dit komt door de verkoudheid maar verder leek hij weinig last van alles te hebben.. de afgelopen week is het met de dag minder gegaan. weer terug naar af alleen dan zonder al te veel gegil. Tom drinkt weer tussen de 30 en 100 cc.. daarna stopt hij gewoon en wil niet meer drinken. terwijl we op 180 cc zaten wat hij helemaal opdronk.. daarnaast at hij fruit en groente met veel smaak.. Op dit moment is dat ook niet meer zo.. half potje gaat met veel moeite.

We wisten dat dit kon gaan gebeuren maar als het dan gebeurt voel je je zo onthand.. je wilt zo graag dat het goed gaat en dat hij lekker eet.. zo machteloos gevoel als je ziet dat het niet lukt.. de afgelopen 3 dagen is hij er ook weer veel bij gaan spugen.. (echt hele flessen!!!) vanmorgen hebben we contact gezocht met de kinderarts.. vanmiddag met elkaar gesproken en we hebben voor maandagmorgen een afspraak..

Tom word dan opgenomen voor een 24 uur ph metrie meting.. (zoals hij al eerder heeft gehad) nu wel een meting met de medicatie erbij zodat ze kunnen bekijken hoe de reflux zich verhoud met de medicatie en wat ze er bij kunnen doen.. We hadden dit al besproken toen Tom de laatste keer opgenomen was dus het kwam ons niet rauw op ons dak..

al met al weer een heel gedoe maar we houden goede moed.

liefs Macha

561 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Mammie van C

    Arme Tom! Gelukkig kun je direct terecht in het ziekenhuis. Hopelijk hebben ze direct door wat het is.

    Leuk hè dat als gezinnetje op pad zijn, ik weet niet hoe het met jou is maar ik kan niet ophouden met grijnzen als ik zie dat mijn kleine meid het naar d'r zin heeft :-)