En we hebben een cyclus!



Ja daar ben ik weer hoor! 
Het gaat heel goed met de jongens, en mama is ook oké, druk maar oké. Wie weet volgt daarover nog wel een blog (even lekker van me afschrijven), maar nu eerst gewoon even kort een blij blogje over iets waar je normaal niet blij van hoeft te worden.

Ik was vanmorgen voor het eerst in 23 maanden ongesteld! (kraamvloed niet meegerekend dus he!) Joehoeoeoe! Hihihi...
Manlief en ik hebben het al een tijdje over een derde namelijk. Maarja, als je geen cyclus hebt, komt er ook geen kindje he!
Jaja, als je bv geeft geeft dat geen 100% bescherming, maar mijn lichaam heeft al eerder laten zien niet zómaar zwanger te worden dus ik was er redelijk zeker van dat er niets gebeurde.
Bovendien is deze mama zó druk dat er ook werkelijk niet zo heel veel gebeurt (bloos) en daar krijg je immers dan ook geen kindjes van. Papa is overigens óók druk hoor, en ligt regelmatig eerder op de avond dan ik in coma.

Afijn, ik geef inderdaad nog altijd borstvoeding. Nóóit gedacht dat ik dat zolang zou gaan volhouden, maar kleine A. is een speciaal figuurtje. Die piekert er niet over om te stoppen; toen hij een jaar was kon ik aan de hand van mijn kolfopbrengst berekenen dat hij nog altijd zo'n 800ml per dag bij me dronk, en dat is veel. En ook nog de hele nacht door. Niet zo gek dus dat mijn cyclus uitbleef.
Geeft ook allemaal niks, ik geniet er ook nog echt van, het is wat mij betreft geen optie om te stoppen. Die nachtvoedingen echter kunnen me ondertussen wel gestolen worden. Kleine jongen heeft er, sinds hij continu oorontstekingen had (en ondertussen dus ook al gezegend is met een setje buisjes en zijn neusamandel verloor tijdens diezelfde ingreep) een gewoonte van gemaakt om elk anderhalf uur (!!) een paar slokjes te believen. Snelste manier om hem weer in slaap te krijgen, dus dan doe je dat, maar leuk is dat op een gegeven moment niet meer. Dus heeft papa mij naar het logeerbed gebonjourd een paar weken geleden en heb ik lekker een paar nachtjes kunnen doortrekken. Ja, daar was Junior het niet mee eens, maar ach, papa kan ook troosten dus dat was al snel goed. Nu pak ik af en toe wel weer de hele nacht in ons eigen bed, en dan wil hij nog wel drinken, maar niet zo heel erg vaak meer gelukkig. 
Wel duidelijk dat je van nachtvoedingen skippen dus wél weer je cyclus krijgt.

Nou, dan nu maar weer aan de klus dus! Het hoeft van mij niet á la minute raak te zijn (het verschil van 18 maanden tussen Jort en Alex is ook wel krap hoor - maar dat redden we nu toch niet meer) maar ik hoop wel dat het geen jaar duurt.
Ik word er namelijk niet jonger op, maar dat is niet het belangrijkste. Ik heb een plan. Niet verstandig om dat hier neer te zetten, maar *edit - knip!! dus... *

U hoort nog van mij! 


589 x gelezen, 0

reacties (0)


  • ptjep

    Late reactie maar leuk om te lezen dat jullie ook een derde willen. Succes!

  • Sammetje81

    ow waw deze blog is helemaal aan mij voorbij gegaan .... zeker opletten met moeilijke mensen op het werk. Ik kwam het tegen dat ik na de zwangerschap niet hoefde terug te gaan ... vreselijk. Aan de andere kant kwam er iets anders op mijn pad wat 100 keer beter is. Zo weet je maar nooit wat het leven in petto heeft. succes !

  • irmanna

    Oh wat leuk een derde! Succes met klussen:-)

  • niel

    Ooooh wat leuk . (En het voelt bijna of ik betrokken ben bij een geheim plan nu hahahaha. Ik zwijg als het graf ).
    Ik duim dat de klus snel geklaard is. Veel plezier. Liefs

  • Nijnemijn

    Leuk!!! Succes ermee!

  • wendy73

    Hihi hoe blij kun je zijn met die rode duivels

  • BolletjeB

    oehh spannend! weer! Wil je graag volgen met een derde maar manlief is er nog steeds over na aan het denken;-)

  • Papaya

    Wat een leuk nieuws. Veel succes!

  • libelle

    Het is wel een slimme aanpak geweest van je man om jou naar het logeerbed te jagen. Zoveel nachtvoedingen is natuurlijk niet nodig meer. Wat leuk dat jullie nog een kindje willen. Overdag denken aan het werk 's nachts en wat energie overhouden voor het klussen, succes ermee:)

  • bvbaby2

    succes met zwanger worden !