Coconnen

Ik merk dat ik steeds meer in mezelf keer. Heb geen zin meer om de deur uit te gaan, behalve naar de supermarkt (lekker koel) of ergens even een ijsje halen. Laat mij maar lekker in mijn huisje lopen en wat in de tuin scharrelen. Ik kan niets, krijg snel harde buiken, maar voel me verder prima. De kamers zijn af en de tassen staan klaar sinds gisteren, dus de rust is wedergekeerd in mijn hoofd. De baby mag nu echt wel komen, al denkt zij er waarschijnlijk anders over. Vannacht redelijk goed geslapen, er slechts 10 x uit gegaan voor 3 druppen... altijd fijn! Ik had nog een stapel boeken liggen, maar ik neem het niet meer op. Verder dan tijdschriften kom ik niet. Ben benieuwd wanneer madam komt...Ben er nu wel aan toe!

427 x gelezen, 0

reacties (0)


  • ploetje

    Whaaa, spannend, dat afwachten! Lekker dat je er klaar voor bent! Ik ben erg benieuwd wanneer de kleine komt en hoe je het allemaal ervaart! En alvast sterkte met de bevalling, en geniet van je kleine, als ik je niet meer 'spreek' daarvoor! Laat de kleine maar komen!!!!
    Groetjes, Paula

  • mirjan79

    Het klinkt herkenbaar... Hopelijk duurt het niet lang meer!! En dan de hitte, oef.. ik benijd je niet hoor. Maar geniet stiekem toch nog even van het meisje in je buik.. dat ga je toch nog missen straks.
    Jij hebt je zwangerschap helemaal goed uitgekiend;). De scholen beginnen langzaamaan weer en jij hebt voorlopig nog lekker verlof!
    Hier ook hoor, ik begin weer na de herfstvakantie...

    Ik wens je een voorspoedige bevalling!

  • J.oosje

    Heel veel succes met de allerlaatste loodjes!! Ik wens je alvast een hele voorspoedige bevalling.

  • willuku

    Ik hoop snel! Ik gun je de afschuwelijke hitte van het aankomende weekend niet met een voldragen kindje in je buik! Gelukkig is het op de verloskamer lekker koel :D

  • eertje1984

    Heel herkenbaar hoor alleen hebben wij geen tuin, maar een balkon jij moet er 's nachts ook zo vaak uit, heb ik ook hoor en als ik niet moet plassen dan kan ik mijn draai niet vinden Succes met de laatste loodjes, hoop voor je dat je kleine meid zich snel meld