Even een update van mij. Woensdag moet mijn NOD zijn. Meestal paar dagen voor die tijd migraine. He dacht ik vanmorgen, daar heb ik nog helemaal geen last van gehad. Gisteravond was het heel gezellig in de slaapkamer, als jullie begrijpen wat ik bedoel. hihih. Toen dacht ik ineens mijn baarmoeder te voelen samentrekken. ( dit had ik ook heel erg toen ik zwanger was, dan zag je gewoon precies waar de kleine zat.) Heb ook al de hele week last van de buitenkant van mijn borsten. (op de plek waar ik ook last van heb als ik borstvoeding gaf).
Dus ik dacht als ik de kinderen op bed leg ga ik even stiekem een test doen ( manlief weet nog van niets) Ben ik klaar met de test dacht ik shit toch niets. Maar ja officieel moet je 5 min wachten. Dus na 15 min kijken. Was weer druk bezig met andere dingen. zie ik toch echt een duidelijke streep. Niet zo donker als de controle streep, maar een streep is een streep.
Ik ga nog nergens van uirt, want 2 mnd geleden had ik ook een lichte streep. ( de streep van nu daar en tegen is al wel donkerder als 2 mnd terug) Toen ging het helaas mis.
Dus als woensdag de rode draak niet op bezoek komt ga ik donderdag of vrijdag nogmaals testen.
Ben toch stiekem al een beetje blij. .......
reacties (0)