Hi lieve meiden,
Het is een wonder!!!!! Vorige week donderdag kwamen we voor een eerste echo. De Gyn zei:' Ik zie geen vruchtje. We moeten nu al een hartslag kunnen zien' Dus wij helemaal depri naar huis om af te wachten wat er zou gaan gebeuren.
Gisteren moesten we terug komen op controle. Ik voelde me nog steeds zwanger en had geen bloedverlies gehad. Het spreekuur liep een uur uit dus ik wilde bijna naar huis gaan. Had geen zin om te wachten op slecht nieuws. Maar goed, wij naar binnen. Ik vertelde dat ik me hetzelfde voelde als vorige week. Snel maar eens kijken dan zei de Gyn. We hadden een andere Gyn dan vorige week.
Direct toen het scherm aanging zag ik het voedingszakje maar ook direct iets daarnaast! Toen ik goed keek zag ik ook iets knipperen. Ik kon mijn ogen niet geloven. Ik keek naar mijn man die nog niet direct doorhad wat er gebeurde. Pas toen de Gyn zei dat ze een hartje zag kloppen kwam het echt bij hem binnen. We snapte er helemaal niets van! De Gyn was ook verbaasd maar zei wel direct dat het heel raar is dat de groei twee weken achter loopt. En het hartje zou langzaam en onregelmatig zijn. Het kan dus nog alle kanten op. De Gyn heeft er nog steeds niet echt vertrouwen in. Maar wij zijn heel blij en verward.
Wat een prachtig gezicht zo een heel klein propje met een knipperend hartje. Dit hebben wij nog niet eerder meegemaakt dus dit is voor het eerst! Telkens als ik mijn ogen dicht doe zie ik het knipperen. Omdat het zo klein is en achter loopt hebben we het de (werk)naam Elfje gegeven.
Lief klein Elfje blijf alsjeblieft bij ons. Groei maar lekker en laat ons volgende week donderdag zien dat het goed met je gaat. Zo spannend!
liefs Do
reacties (0)