Het wordt maar niet beter

Vandaag hadden we weer een controle voor de cyste. En het verwijderen van spiraal.

Het ligt aan het einde van de tunnel is nog niet in zicht.
De cyste is weg...GOD ZIJ DANK!

maar..

Er groeit een poliep of myoom in mijn baarmoeder. De gyn durfde geen van beide met zekerheid te bevestigen. Er zit in ieder geva iets wat er niet hoord. Zoals de zaken er nu voor staan kan ik niet zwanger worden. Ik heb ook allemaal bloedkonters in mijn baarmoeder. Het is er zo druk; een baby past er niet eens bij.

Daarom moet ik weer onder het mes.
Ze gaan een kijkoperatie doen en wat ze tegen komen wat er niet hoort gaan ze weghalen door middel van electrische golfjes. De ingreep ansich is niet heel erg zwaar. Herstel een dag of 3. dus dat valt mee. Wat ze vinden wordt onderzocht op kwaadaardigheid. Al is die kans niet zo heel groot. Gelukkig maar.

Dit gebeurd aanstaande dinsdag al. Ik heb ook nog steeds veel pijn. Een soort heftig menstruatie krampen. dus hoe eerder hoe beter.

We gaan weer een onzekere tijd tegemoed!

527 x gelezen, 0

reacties (0)


  • A.talina

    Jeetje zeg heftig! Ik hoop dat na de operatie alles weer een beetje goed gaat en dat er binnenkort een tweede komt voor jullie xxx

  • anak

    Oeh wat balen weer :(
    Ik wens je heel veel sterkte!!!

  • Papaya

    Jee, meid, heftig hoor! Sterkte.

  • 81lies

    nou zeg he meid toch je blijft bezig. Sterkte beterschap en vertrouwen!

  • LJMS

    Wat een ellende! Sterkte!

  • shemoves

    Oeff jeetje sterkte