Uitzoeken voor de definitieve keuze ziekenhuis.

Gisteren hebben manlief en ik nog is over België en Duitsland gehad. We gaan de komende week het vgz bellen en bellen naar België en Duitsland voor informatie. Zo ie zo als de 2de icsi poging niet lukt gaan we naar België of Duitsland. Maar we willen zo ie zo dat de volgende poging anders gaat. De punctie wil ik niet zo meer ervaren ben zo bang dat ik door de pijn eitjes beschadigd enz. Ik zie er ook enorm tegen op, nu komt de klap pas. Daarnaast heb ik zo moeten vrezen voor ons c embryotje en het doet pijn dat de ander helemaal geen kans heeft gekregen. Het layer terug plaatsen van een embryo geeft mij ook een wat zekerder gevoel. Okey het zegt nog niets het kan altijd als nog mis gaan maar ik voel mij een stuk zekerder als ik toch die paar procenten heb mee gepakt. De laatste dagen veel gegoogled maar niet echt veel wijzer van geworden. Mocht iemand wat informatie hebben over de kansen en werkwijze dan hoor ik het graag.

418 x gelezen, 0

reacties (0)


  • Misty

    je moet altijd doen waar jij je het beste bij voelt! lees hier veel positieve verhalen van dusseldorf, maar ook daar gaat wel eens wat mis.. succes met het maken van de juiste keuze voor jou!

  • zonnestraaltje5

    hopenlijk mag je snel de infromatie binnen krijgen die je zoekt. en idd als je zo tegen die punctie opzag .. moet je die niet nog een keer willen.. knuf

  • djlbj

    Weet jij hoe het zit met verzekering en vergoeding en de kostens enz??

  • Loeka

    Wij zijn heel tevreden over Düsseldorf, maar weet niet het verschil met Gendt. Volgens mij zijn er heel wat forums over. Succes met jullie keuze!