20 weken echo




Eindelijk! Vandaag hadden we de 20 weken echo. De hele week slecht geslapen en enorm chagrijnig. Echt gezellig hier thuis dus.... Ik had niet echt een slecht gevoel er over, maar ik was wel bang dat het na vandaag problematisch zou worden.

Een arts voerde het onderzoek uit in razend tempo! Binnen 15 minuten stonden we weer buiten. Ik vond het wel prettig hoor, ze was duidelijk zeer zorgvuldig en legde alles goed uit. Ik was vooral blij dat het op een gegeven moment klaar was en dat alles goed was. Geen kans meer op lange stiltes en moeilijke dingen. 

Maar goed, alles goed dus. We willen niet weten wat het wordt/is, zij kon het wel duidelijk zien. Ik had gedacht dat het mij ook wel zou opvallen, maar ik was daar eigenlijk totaal niet mee bezig. En nu nog steeds niet. We krijgen een baby!! Dat is het leukste nieuws!!


498 x gelezen, 0

reacties (0)