Een nieuw begin

Ik ga weer starten met IVF. Een nieuwe poging, een nieuw pad richting leven. Een nieuwe kans om moeder te worden. Een nieuwe kans om te strijden voor het moederschap.

Drie jaar geleden begon ik voor het eerst aan dit traject. Ik herinner me nog hoe ik met mijn medicijnen de wereld overvloeide, zelfs tijdens een werkreis naar Brunei. En nu, opnieuw aan de start, valt het samen met een geplande reis naar een warm land – alsof het leven me opnieuw even rust en warmte wil geven.

Ik hoop dat de zonnestralen mij vullen met genoeg vitamine D, dat mijn lichaam in balans is, met lage stress en voldoende kracht. Dat er kwalitatieve eicellen mogen groeien, die zich ontwikkelen tot een levend wonder.

Ik zet dit traject bewust op een laag pitje, maar met een hart vol hoop. Hoop op een nieuw begin, hoop op kracht om teleurstellingen – als die komen – met open armen te dragen.

Ik wens ons, en iedereen die in ditzelfde proces zit, heel veel moed, liefde en succes

2168 x gelezen, 5

reacties (0)